FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
06-10-16 16:04  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
- Maverick - 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

No właśnie tym się zasugerowałem ... dzięki Łukasz za odpowiedź :)
Pozycja warta zainteresowania ...

--
Pozdrawiam - Grzegorz (!)

 
06-10-16 20:19  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Zdjęcia najprawdopodobniej pochodzą z egzemplarza pokazowego który był wystawiony na Paprykarzu który oglądałem osobiście i powiem szczerze że nawet ten laser wyglądał w porządku. Nie zauważyłem przebarwień kolorów, na każdym arkuszu kolory takie same bez innych odcieni - o niebo lepiej to wyglądało od modeli oficjalnie sprzedawanych w innym wydawnictwie, a o których ostatnio była mowa w osobnym wątku.
Znając Piotra to jestem pewien że docelowy model będzie wydrukowany techniką offsetową co zadowoli większość modelarzy, chociaż znajdą się tacy co dla zasady będą siać ferment.

Doradzałem tylko Piotrowi zmiany w rysunkach montażowych i mam nadzieję że posłucha wujka dobra rada, bo dzięki temu model jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności.

Post zmieniony (06-10-16 20:19)

 
06-10-16 21:52  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Od kiedy model bedzie rozsyłany? Kiedy będą dostępne lasery?

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
07-10-16 08:14  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Lesio73 

 

Pochodząca z Paprykarza wieść gminna niesie, że model powinien trafić do wydawcy około 20.10

 
07-10-16 12:27  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A no to ciekawa wiadomość z tym terminem :D
Szkoda, że nie ma o tym żadnej wzmianki na stronie wydawcy :( Model zamówiłem i też żadnej wiadomości e-mail o tym,że wysyłki mogę spodziewać się po 20stym :(

--

 
07-10-16 13:08  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Właśnie z tego powodu ja jeszcze nie zamówiłem. Czekam na termin i zawartość zestawów ciętych laserem bo prawdopodobnie co najmniej jeden wezmę jeśli będą w nim kratownice itp. Sam temat to strzał w dziesiątkę. Mam nadzieje że to nie ostatni okręt japoński od wydawnictwa.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-10-16 08:42  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


WEAPONS OF WWII - nigdy nie było, nie jest i nie będzie drukowane cyfrowo! To chyba oczywiste dlaczego.... :D

Podgląd instrukcji.
Dla wymagających przewidujemy udostępnienie klasycznych rysunków.









--

Post zmieniony (09-10-16 08:47)

 
09-10-16 08:51  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Japa mi się cieszy jak małemu dzieciakowi :D
Ktoś tak jeszcze ma?

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
09-10-16 09:48  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Oj tak! Juz nie mogę sie doczekać! :D

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-10-16 11:09  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Jeśli w polskim wydawnictwie mam czytać po angielsku, to super. Nie każdy musi znać ten język. I niech nikt nie pisze o tłumaczach i translatorach czy jak ktoś chce to jeszcze inaczej nazwać. Super podejście do rodzimego nabywcy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024