FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 15Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 
17-11-16 19:02  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
FloggerB   

Ok
Ten Wydawca.
Wątek Najjaśniejszego Najkonkretniejszego i Najkompentniejszego.
Padam na kolana i milczę a założyciela każdego wątku pytam najpierw czy mogę się wpisać.

Post zmieniony (17-11-16 19:09)

 
17-11-16 19:12  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Oho, zaczyna się, nie wytrzymał.

 
17-11-16 19:17  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Greg77   

Masakra! 11 stron o modelu który ukazał się 2 dni temu!! Chcecie pobić zapowiedź MM? Wydawało mi się, że zapowiedzi AH już się uspokoiły. A tu takie "coś". Nic dziwnego, że Haliński tu już nie zagląda.
Przeczytałem już dziesiątki zapowiedzi tego wydawnictwa ale ta to jest szczyt.Ogarnijcie się.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
17-11-16 19:19  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Grzesiu, a o czym tu jeszcze gadać. Tyle razy maglowane. Mnie to nie dziwi.

 
17-11-16 19:27  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Greg77 mylisz się zdecydowanie były lepsze tzn. gorsze : )))) Nie egzaltuj się aż tak, bo większość wypowiedzi jest całkowicie merytorycznych z wyłączeniem wpisów ludzi typu Kalafior, FloggerB.

 
17-11-16 21:05  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

H** z tym kolorem kadłuba i tak go kupię bo jest nowy ładny i mi sie podoba

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
17-11-16 21:22  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja już mam 2 poprzednie wydania i po co mi 3 ... ale ten model jest jednak polskiego pilota i to jakiego, no nie wypada nie kupić, ale do którego z 230 empików się udać, aby nie trafić na podarte i pogniecione : )))))) Ale zaraz, zaraz znalezienie dobrego egzemplarza to jeszcze nie jest pełen sukces, ponieważ trzeba jeszcze za niego zapłacić, a miałem taki przypadek, że wybrałem sobie całkiem niepogięty egzemplarz, a operatorka stoiska skanując cenę zgięła mi go w rogu, że aż mnie zabolało i po zakupie.

 
17-11-16 21:48  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

EMPIK NOWY ŚWIAT ŁADNE NOWE NIEPOZAGINANE EGZEMPLARZE

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
17-11-16 21:50  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Jak śmiałem się odezwać. Na poprzedniej stronie wypominałeś komuś, że jest wybiórczy, całego wątku nie czyta. Przyganiał kocioł garnkowi.
Jak dalej tak będziesz działać to kolejny wątek ci zamkną. Ale oczywiście wszyscy jesteśmy winni, jeno nie Ty.

 
17-11-16 22:19  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Widze, ze nic madrego juz w tym watku chyba sie nie pojawi. Bo jesli ma to byc w dalszym ciagu watek o tym, gdzie sa Empiki w Polsce, a nie o P-47 to moze juz wystarczy... Szczesliwych nabywcow zapraszam do zakladania relacji z budowy.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 15Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024