FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Wstawianie zdjęć na forum: tutoriale i miejsce na testy
Roboczy spis relacji: 1. OKRĘTY , 2. SAMOLOTY , 3...

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
30-08-16 18:03  [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
RAVEN6 

Na Forum:
Galerie - 1

Niestety coś mi help się nie chce włączyć i nie wiem jak wstawić zdjęcia. Bardzo prosze o skasowanie wątku. Za zamieszanie przepraszam.

Jakby ktoś był modelu ciekawy to galeria jest pod adresem:
http://kartonowki.pl/index.php?mA=theMenu&wM=4&modA=theModel&modI=4597
Post zmieniony (30-08-16 18:05)

Post zmieniony (30-08-16 18:24)

Odpowiedz na tę wiadomość 

30-08-16 18:18  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 2

Pod linkiem jest pusta strona. Chyba, że tylko mi tak wyskakuje. :-)))

--
MiSza

30-08-16 18:25  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
RAVEN6 

Na Forum:
Galerie - 1

MiSza - u mnie link pokazuje galerię. Jeszcze raz przepraszam za niemożność regulaminowego zamieszczenia zdjęć...

30-08-16 18:49  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 23

- 4

Sklejona fajnie, tylko przeciwwagi kół źle przykleiłeś - powinny być obrócone o 90 stopni względem siebie.
Projekt nie przewiduje nic wewnątrz ostoi, nawet uproszczonego mechanizmu przeniesienia napędu na oś?

--
pozdrawiam
Piotr

30-08-16 19:01  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
RAVEN6 

Na Forum:
Galerie - 1

Dziękuję za opinię. Co do projektu - nie przewiduje on nic poza tym co skleiłem, jest to bardzo prosta lokomotywka, dlatego ją skleiłem jako pierwszy model z tego gatunku. Co do przeciwwag kół - zapewne masz rację. Niestety to była pierwsza lokomotywa, a na lokomotywach nie znam się wcale, więc faktycznie mogłem to źle skleić :-(

30-08-16 19:52  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
Piotr Murawski 

Na Forum:
Relacje w toku - 2

Jak masz jeszcze możliwość to popraw przeciwwagi i będzie super. Fajnie wyszła ta lokomotywka, czy będą kolejne?

--

08-12-17 18:43  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
pt82 

- 0

Cóż za piękny obrazek! Nic wprawdzie z niego nie rozumiem ale chyba tu o coś chodzi - nieprawdaż? Ale za to napis PROTECHNIC82 jest świetny! Jakiego kleju używałeś do jego montażu? Retuszujesz czymś monitor? A ekran wycinasz Olfą SCS3? Bo tak naprawdę to powinieneś tu prezentować postępy w sklejaniu a nie zabawy graficzne. Od tego jest inny dział.

- przejrzyj inne fora i tam pokazuj swoje wypocinki
a propos tej wycinanki to jest ona średnio-trudna i nie dziwię się moderatorom że zezwolili tylko na umieszczanie zdjęć linkiem
ODPOWIEDZ sobie sam - czemu ???

--
PO PROSTU SKLEJAM MODELE

08-12-17 20:32  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
Jurgen 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 8
Galerie - 7

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

RAVEN - najbardziej z tej galerii podoba mi się radość Twojego synka trzymającego model!

Żebyś widział minę mojego jak dorwał się do mojego Boeinga 767 :)

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

08-12-17 20:58  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
Andrzej Px48 

Na Forum:
Galerie - 5

- 1

Dosiałbym wokół tych kamieni wyższą trawkę Dołożyłbym i pobrudził kamyki w torach.Jak diorama to diorama.I bedzie ok. Mina MŁODEGO-bezcenna :)).

--

Post zmieniony (08-12-17 21:04)

09-12-17 19:15  Odp: [G] Świat z Kartonu nr 38 lokomotywa spalinowa DAVENPORT + mini dioramka
RAVEN6 

Na Forum:
Galerie - 1

No cóż - pt82, dziękuję za odświeżenie tak starej galerii ;-) Wprawdzie nie mam pojęcia dlaczego skopiowałeś tutaj mój post z twojej pseudo (bo pokazałeś tam tylko jedną wyciętą część) relacji (bo tak to szumnie nazwałeś), ale...
1) dzięki za radę, ale trochę jest "po czasie" - swoje wypociny prezentuję na innych forach już od pewnego czasu ("kartonówki" i "świat z kartonu"), a niektórzy wydawcy zamieszczają moje galerie na facebooku albo na swoich stronach www (ostatnio Pan Mistewicz na stronie wydawnictwa Kartonowa Kolekcja). Wynika to z faktu, że tamte dwa fora umiem obsługiwać i wiem jak zamieścić na nich zdjęcia bez posiadania konta na portalach "zdjęciowych",
2) nie do końca zgodzę się z tobą, że ta lokomotywka była średnio trudna. Ona była raczej bardzo prosta - fajny przerywnik taki dla relaksu; synek się ucieszył,
3) nie tylko odpowiem sobie sam, ale i tobie - moderatorzy nic tu nie ingerowali; ten link to wyłącznie moja wina - inaczej nie umiałem tu zamieścić zdjęć, mimo moich prób. Chyba w tym miejscu podziękuję moderatorom, że mimo wszystko nie skasowali mojego wątku, mimo, ze galerię zamieściłem nieprawidłowo (na wspomnianych dwóch forach prezentuję swoje modele w pełnej okazałości a nie tutaj nie - właśnie z tego względu, że tam jest to mi zrobić łatwiej, a tu nie umiem - więc nie zamieszczam tu swoich modeli. Jak nie umiem to nie robię. Maksyma zapewne tobie obca ;-)

Jurgen - w tej chwili kończę Twojego ISRTIEBITIELA FASZIZMA (zostały nity i torowisko). Świetny model - super się skleja. Będzie miał Młody kolejny powód do radości.

Andrzej Px48 - to taka mini dioramka; pierwszy raz robiłem. jakbym następnym razem coś takiego robił to na pewno zastosuję się do Twoich rad. Na pewno wyszłoby lepiej. Jak tylko powtórzę, ten prosty modelik był sklejony bardziej dla relaksu niż na medale ;-)

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016