FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
25-07-16 21:39  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kolejna dyskusja z cyklu "a co jak, gdyby, a może by tak........... Zastanawiam się po co dyskutować nad czymś czego jeszcze nie ma.......

--
MiSza

 
25-07-16 21:53  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Iras, tylko przytoczyłem autora wątku a, że to Halogen, przypadek. Nie było w tym cienia złośliwości. Po prostu temat jak na razie o niczym. Na dzień dzisiejszy wystarczyłoby wspomnień o owym fakcie w nowościach i zapowiedziach.

Wiem, wiem, nie chcę nie musze czytać...

Post zmieniony (25-07-16 21:55)

 
26-07-16 00:56  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
Tomek 

 - 2

Wszyscy wieszają psy na MM, natomiast jakoś nikt do nich nie dzwonił w tej sprawie... Ja z nimi rozmawiałem i informację na ten temat zamieściłem na forum (Sprawa ARK ROYAL), ale chyba nikogo to nie obchodzi. Dopóki nie ukaże się numer i nie będzie można stwierdzić co w nim jest dyskusja jest bezprzedmiotowa. Uważam, że w tej sytuacji ważny jest nacisk na redakcję MM z naszej, modelarskiej strony, poprzez telefony i jasne i rzeczowe stwierdzenie problemów. W moim odczuciu warto zawalczyć o to, aby wydawnictwo zaczęło podnosić się z tej patowej sytuacji. Nie wierzę, żeby ileś tam telefonów pozostało bez echa. Osobiście zobowiązuję się zadzwonić do redakcji w tej sprawie. Informacje uzyskane z redakcji przekażę na forum!
Z poważaniem:
Tomasz Januszewski

 
26-07-16 05:31  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
FloggerB   

Proponuję zaintesować tym polityków - przecież to jest finansowane z budżetu.

 
26-07-16 08:13  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

FloggerB - już tyle razy było pisane na forum że MM nie jest finansowany z budżetu.

--

 
26-07-16 08:34  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

"Proponuję zaintesować tym polityków"
...taa, i w każdym numerze będzie drukowany apel smoleński do odczytania przed rozpoczęciem budowy modelu...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
26-07-16 09:05  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
Niezależny 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jest już okładka

 
26-07-16 09:16  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
Grzebiuszek 

 

Cena akceptowalna, okładka niepoprawna politycznie... jeżeli poprawili rynny kaemów...
Ad. polityków i apelu smoleńskiego... raczej co roku numer specjalny z Tu-154.

 
26-07-16 09:25  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
yak   

Przepraszam, ale naprawdę chcemy podyskutować o polityce? Może zatem na okładce dajmy prezydenta jakiegoś miasta ciągnącego model po pasie startowym ...

 
26-07-16 10:14  Odp: [Z] Me -109 G Mały Modelarz
Paweł   

Rocznik na okładce coś nie gra

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024