FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
29-06-16 08:05  Odp: [R] BB-44 USS California Fly Model nr 99 1:200
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Czy tylko u mnie mam "Zdjęcie niedostępne"?

 
29-06-16 08:54  Odp: [R] BB-44 USS California Fly Model nr 99 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Fotosik mnie poinformował, że transfer się skończył i chcą ode mnie jakieś opłaty, jakie polecacie serwisy do hostowania zdjęć, kiedyś tam fotosik był za darmo to mu zaufałem:)

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 
29-06-16 14:25  Odp: [R] BB-44 USS California Fly Model nr 99 1:200
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Postimg.org za to,że tam na dole kilka reklam wszystko za darmo i bez ograniczeń.

Co do dna, jeśli zrobisz je lepiej jak w wycinance plus z zestawieniem tego co ma powyżej linii wodnej, będzie wyglądało jak osioł w siodle wyścigowym. Retusz do kamo jednak wypadałoby dobrać, wszędzie na czarno wyglądać bedzie jak z kreskówki :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
29-06-16 14:35  Odp: [R] BB-44 USS California Fly Model nr 99 1:200
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Będzie wyglądało po prostu znacznie lepiej:

http://www.papirove-modely.cz/velkynahled/279101

--
Sven

HMS Ark Royal

 
04-07-16 21:30  Odp: [R] BB-44 USS California Fly Model nr 99 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Witam,

Podsyłam zdjęcia aktualnego postępu prac, oklejki w okolicy dziobu przysporzyły kłopotów, dużo docinania i dopasowywania. Teraz jedziemy w stronę rufy.












ADAM 12, reszta okrętu będzie retuszowana w kolorach elementów:)
Zapraszam do komentowania, krytyki itp.
Pozdrawiam

PS nie mogę ogarnąć jak zrobić mniejsze miniaturki, wcześniej mi się udało a teraz pół godziny kombinowałem i nie wiem, jaką opcję wybrać przy załadunku zdjęć na serwer a potem, który link wybrać żeby było OK??

Post zmieniony (04-07-16 21:32)

 
11-07-16 06:45  Odp: [R] BB-44 USS California Fly Model nr 99 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Witam, po weekendzie coś tam udało się dokleić, w oczy rzuca się różnica w kolorze poszycia mniej więcej od środka kadłuba:(, problemy ze spasowaniem oklejek niestety powtarzają się, ale nie zostało już ich dużo.









Pozdrawiam

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 
23-07-16 18:45  Odp: [R] BB-44 USS California Fly Model nr 99 1:200
jaca88 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Witam,

Udało się zakończyć budowę kadłuba, przy okazji na dziobie zrobiłem parę detali.
Bardzo ciężko było spasować burty w okolicach uskoku, kazdy element wymagał docianania ale udało się jakoś to poskładać do kupy.

Aktualne zdjęcia:








Pozdrawiam

--
Nie lubię czerwonego barszczu:P

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024