FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
07-05-16 10:06  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Sleepwalker dziękuje za tego linka , ciekawa lektura . Zachowam na przyszłość w budowie tego modelu i jest jeszcze WC 51 ;). Już "po zawodach" że tak powiem i nie będę w stanie przemalować silnika , wiec posłucham znów Jaśka i maski nie będę unosić . W oryginale na kartonie ten sinik miał szary kolor , nawet dwa odcienie :) . Zasugerowałem się wspaniałymi fotami silników wykonanych przez forumowiczów i poszedłem tym tropem . Jak widzisz jestem u początku mojej zabawy i mam frajdę z tego że bawię się i wdrażam całą tą wiedzę z forum dotyczącą pracy z kartonem i farbami w życie i raczej buduję model a nie replikę , vide : wygląd felgi .
Niemniej bardzo jestem wdzięczny za zainteresowanie i chęć fachowej pomocy
Powiem tylko że do następnego modelu , który czeka " zakaponowany" już zbieram materiały :):)

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
07-05-16 13:06  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

CIDER tylko uważaj , bo zbyt duża ilość materiału może zabić frajdę z klejenia :):).
Co do kół to ja bym tylko zeszlifował przejście z bieżnika w oponę, to możesz jeszcze zrobić i znów pomalować .

Andrzej

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
07-05-16 14:29  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Andreas ! Tak jest !! Wskazówki modelarza twojego formatu nie można zignorować !!
Co do materiałów to mam na myśli tylko kilka fot z sieci :) Trzymam rękę na pulsie i raczej idę w kierunku modelowania a nie rekonstruowania , a jakbym poszedł za szeroko to zawsze możesz mi zapodać kopa pod stołem w Casie ;)

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
07-05-16 16:04  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hahahahah mojego formatu , dobre . Większy format mają And , Lazarus ,no i Stug .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
07-05-16 16:37  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Hahahaha :) Wielkoformatowców jest tu bez liku . Ich wskazówek też nie będę ignorować

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
11-05-16 14:59  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Witam znów .
Mała aktualizacja z postepu robót i doskonalenia warsztatu :)



Tu więcej fotek i zarazem prośba do moderatorów . Czy może któryś z Was poprzestawiać miniaturki fotek tak by nie były w kolumnie pionowej tylko poziomej ? ( domyślam się że będę mógł po tym zabiegu edytując link podpatrzeć jak poumieszczać linki )
Dzięki z góry








Łatwa robota się skończyła i pora na " blacharke " z wszystkimi jej obłościami .

--

Post zmieniony (11-05-16 23:00)

 
11-05-16 15:11  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Najprościej po wstawieniu kodu zdjęcia kliknąć backspace a potem spację i wkleić następny kod. Po wstawieniu 3-4 kodów dusisz enter i zaczynasz to samo piętro niżej ;)
A postępy? Noo robi się tu coraz ciekawiej :)

--
GG 6801515

 
11-05-16 20:13  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Spacja między kodami do zdjęć powinna wystarczyć, przynajmniej u mnie to działa i mam zdjęcia w szeregu:)

--
Pozdrawiam!

 
12-05-16 08:55  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Oczywiście ten wzrost zapału i duże tempo prac to zasługa pierwszego dla Cider'a spotkania GEKO ;-) Potrafimy wskrzesić modelarską duszę ;-) Ładnie, ale ja następny model poproszę bez malowania (nie ma co maskować i ukrywać zdolności).

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 
12-05-16 09:56  Odp: [R] DODGE WC-54 Modelik 12/10 1:25
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

NyFu - przygarnia kocioł garnkowi :) Spotkanie GEKO nakręca ! Takiego zapału dostałem że... aż czekam na następne żeby go jeszcze więcej skumulować ;)
Czyli sugerujesz znowu powrót do standardu ? Haha , jak Ci mówiłem , już kiedyś robiłem w standardzie przeczystym - bez retuszu nawet :):) http://www.konradus.com/forum/read.php?f=17&i=79301&t=79301&filtr=0&page=1
Teraz gdyby nie farby to ten dodge też byłby już w koszu
Może kiedyś znajdę złoty środek , Trochę spotkań z Wami , wolniejsze tempo , kolejne modele i brak aerografu ... i może coś z tego będzie :)
ps. Kleisz tam coś ?? Byś pokazał kolegom :)
--

Post zmieniony (12-05-16 10:13)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024