FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
27-10-03 15:13  Re: [foto] Skawina 2003
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

A czy ten Karaś to jest skala inna niż 1:50 , jeśli tak to z jakiego wydawnictwa?

 
27-10-03 15:33  Re: [foto] Skawina 2003
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Panowie pancerniacy - bardzo mi przykro ale to wszystkie zdjęcia jakie zrobiłem jako zagorzały samolociarz.

Jaćko - ten Karaś był w normalnej skali 1:33 i sądząc po sposobie rysowania i malowania chyba z Fly-a ale nia mam pewności bo tej wycinanki nigdy nie widziałem.

Pozdrawiam
Leon

 
28-10-03 10:48  Re: [foto] Skawina 2003
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Czy ktoś może wie co to za modelik po prawej stronie Wellingtona (ta dwusilnikowa maszynka, chyba??? francuski LeO cośtam). Może ktoś wie kto to wydał i gdzie to można dostać?

Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
28-10-03 12:14  Re: [foto] Skawina 2003
mwg84mm   

Ten z prawej Wellingtona to chyba Potez 63.11 z Modelarstwa

 
01-11-03 20:11  Re: [foto] Skawina 2003
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Wiecie, wiedziałem o tym Tu160, ale jakoś nie widziałem go w wyobraźni. Na podstawie tych dwóch zdjęć wydaje mi się że będzie na poziomie Su-20 pokazywanego jako zapowiedź w Oleśnicy. Dla tych co nie widzieli - żałujcie, ja już odłożyłem pieniądze na "nią".

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
01-11-03 22:18  Re: [foto] Skawina 2003
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ogladalem TU-160 z bliska. Szpary w tym modelu na laczeniu poszycia sa po 3 mm w niektorych miejscach. Krawedz natarcia jest tak krzywa i pofalowana, ze kto kupi ten model to bedzie musia sie sporo napracowac zeby on wygladal jak nalezy.

Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024