FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
03-03-16 00:32  Odp: [R/G] Avro 531 "Spider" 1:33 - sklejanie testowe.
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Ryszard: dzięki za uwagi. Co do "Models by Krzychu74" (nie Krzychu 71) to jest to wzorowane na "Models by Marek", które widnieje na e-modelach Marka Pacyńskiego, które to określenie wymyślili mu Amerykanie kupujący jego projekty. Marek zgodził się, abym użył podobnego określenia na swoich modelach, a że jest ono obecne już 7 lat, więc tak już zostanie.
Jeśli chodzi o "Wagner models" to jest to nazwa własna, szyld pod którym od roku udostępniam swoje projekty. Przedtem było Paper Models Design, jednak stwierdziłem, że pod własnym nazwiskiem będzie lepiej, tym bardziej, iż logo wymyśliłem jeszcze w zamierzchłych latach 90. Angielski opis poprawiłem zgodnie z sugestią kolegi na co dzień uczącego języka angielskiego. W sumie to dla naszych milusińskich zrobiłem osobną polską okładkę (skala zamiast scale, nr zamiast no i polski opis jako pierwszy). Dla zagranicy na Ecarmodels okładka będzie odwrotnie.
Mam nadzieję, że i wilk będzie syty i owca cała.

I tak oto doszliśmy do końca tej niezwykle fascynującej opowiastki o małym dzielnym Pajączku.
Model jest już dostępny tutaj

Specjalne podziękowania dla Piotrka za przetestowanie projektu.
Dziękuję wszystkim udzielającym się w tym wątku, opłacili abonament RTV oraz wzięli udział w loterii paragonowej dzięki czemu nie gonił ich szalony fryzjer. ;)
Do zobaczenia w następnej relacji.

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024