FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
01-02-16 10:59  Odp: [Relacja]8,8 cm Flak (mot) auf. Sd Kfz Vomag 1:25
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Modelarze Kartonowi to ludzie koleżeńscy ....
Pozwoliłem sobie zacytować ten początek motta tego forum gdyż czytając ten wątek odniosłem wrażenie, że moderatorzy powinni jednak zmienić to motto bo chyba jednak nie wszyscy modelarze są koleżeńscy.
Mam nadzieję, że moderatorzy nie usuną tej uwagi nie związanej bezpośrednio z wątkiem.

Tadeusz. Szykuje się świetny model bardzo oryginalnego pojazdu. Mimo, że pojazd nie należy do moich tematów to dołączam do grono koleżeńskich obserwatorów :-)

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
01-02-16 18:28  Odp: [Relacja]8,8 cm Flak (mot) auf. Sd Kfz Vomag 1:25
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

W pierwszej chwili się przestraszyłem - czyżby moja osoba nie była koleżeńska - aż mi pot wystąpił - za resztę wpisu bardzo dziękuję i pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
21-02-16 21:50  Odp: [Relacja]8,8 cm Flak (mot) auf. Sd Kfz Vomag 1:25
dawidt11   

Kiedy planowane jest wydanie ?

 
28-02-16 15:42  Odp: [Relacja]8,8 cm Flak (mot) auf. Sd Kfz Vomag 1:25
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Wydanie może za kilka miesięcy może wcześniej -bo dopiero kończę rysunki techniczne i jeszcze trzeba napisać opis budowy i zawieść do GPM a to spory kawałek drogi . Postaram się poprosić firmę aby przyspieszyła wydanie tego modelu - by nie było tak jak z C7P

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024