FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
06-03-16 20:35  Odp: [R] niemiecki parowóz wąskotorowy - BORSIG Bn2t - skala 1/25 - Modelik nr 20/08
lajkonik 

 

Małe "czajniczki" mają swój urok ,oprócz Bn2t mam tez drugi "czajniczek" Brigadelok" .Polecam jeśli Ci się podobają tego typu parowoziki.Model dość dobrze opracowany i nie przysparza żadnych problemów podczas klejenia.Ja dołożyłem do niego nity ,węże itp.zrobię zdjęcie bez gablotki będzie lepszy widok.
Będę ci kibicował do efektu końcowego,i za następny modelik trzeba się brać do wykonania.Może będzie okazja gdzieś na zlocie się spotkać ,podyskutować ,gardło przepłukać złotym trunkiem.

--

 
06-03-16 21:33  Odp: [R] niemiecki parowóz wąskotorowy - BORSIG Bn2t - skala 1/25 - Modelik nr 20/08
Piotr Murawski 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Znam ten model, podoba mi się i chętnie go kiedyś skleję. Ma sporo tych nitów. Jak skończę Borsiga to pewnie się z nim gdzieś pojawię i wtedy być może będzie okazja pogadać.

--

 
06-03-16 21:48  Odp: [R] niemiecki parowóz wąskotorowy - BORSIG Bn2t - skala 1/25 - Modelik nr 20/08
lajkonik 

 

Myślę że okazja na pewno się trafi ,ja wybieram się do Oświęcimia w sobotę 2.04. z tymi dwoma modelikami na spotkanie modelarskie .Polecam kameralna atmosfera dużo ludzi pozytywnie zakręconych.

--

 
07-03-16 22:21  Odp: [R] niemiecki parowóz wąskotorowy - BORSIG Bn2t - skala 1/25 - Modelik nr 20/08
Piotr Murawski 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dziękuję za zaproszenie, w Oświęcimiu raczej nie będę, mam pracę w tym terminie. Będę za to na pewno we wrześniu w Przeciszowie. Wiem, że to jeszcze sporo czasu ale przynajmniej model będę miał gotowy i będzie co pokazać.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024