FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
24-01-16 12:19  Odp: [G] Martin PBM Mariner 1:200 Free
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Niestety silniki mają zeza rozbieżnego i to jest moja wina - za bardzo tylne krawędzie skrzydeł zbliżyłem do osi kadłuba. Chciałem aby dobrze się skrzydła spasowały z kadłubem a trzeba było podciąć trochę przednie krawędzie i by silniki "patrzyły" do przodu a nie na boki.
Efekt kręcących się śmigieł to moja robota. W modelu są standardowe "statyczne" śmigła, ale u mnie z założenia model miał być podwieszony nad okrętem, więc takie śmigła mi za bardzo nie pasowały. Rozrysowałem sobie więc w komputerze takie powiedzmy śmigła w ruchu i wydrukowałem na foli. Wyszły chyba jednak za słabo widoczne, następnym razem spróbuje zagęścić łuki.

--
"Si vis pacem para bellum"

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [G] Martin PBM Mariner 1:200 Free  nowe
Najger 2885 22-01-16 10:47
 Odp: [G] Martin PBM Mariner 1:200 Free  nowe
Borowy 302 22-01-16 19:52
 Odp: [G] Martin PBM Mariner 1:200 Free  nowe
IJN Łukasz 258 23-01-16 11:39
 Odp: [G] Martin PBM Mariner 1:200 Free  nowe
Jari 244 23-01-16 18:04
 Odp: [G] Martin PBM Mariner 1:200 Free  nowe
Najger 997 24-01-16 12:19

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024