FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
10-01-16 15:49  Odp: [N] Typ SSyms 80 t - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziwne ludzie mają podejście do tematu - oczywiście można całą tą maszynerię , która znajduje się pod spodem pominąć przy sklejaniu mniej, czy więcej, ale niestety cena modelu będzie wciąż ta sama, a troszkę bez sensu chyba jest wydawać np.80 Pln, aby później pominąć sporo części. Nie czarujmy się przy tak dokładnym opracowaniu modelu cena pewnie będzie spora nie mówiąc już o cenie pakietu waloryzacyjnego ... no właśnie przejdźmy do meritum i zapytajmy o cenę tego cacuszka ?

Super by było, aby ta platforma była początkiem kompletowania kilku wagonowego plus odpowiednia lokomotywa, oraz odpowiedni ładunek na platformę składu niemieckiego pociągu -wszystko zdetalizowane na adekwatnym poziomie i jednocześnie jednolite pod względem grafiki. Czy takiej realizacji możemy się spodziewać w jakimś rozsądnym przedziale czasu ?

 
10-01-16 16:12  Odp: [N] Typ SSyms 80 t - MODEL HOBBY
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Zobaczyłem tą okładkę z platformą to od razu się podkręciłem. Bo już pisałem robię mini pociąg z platformami i trochę mi zapał odchodzi bo detalizacja jest o kawałek za mała. No be przesady nie taka jak na zdjęciu co umieścił draccus. No to sobie myślę skończę to będzie można zrobić coś lepszego. Ale to co zobaczyłem załamało mnie i moim prywatnym zdaniem jest poronionym pomysłem , bo jak mi się wydaje taki wagonik to część większego zestawu. A to zrobić z takim uszczegółowieniem to niemożliwe w całym zestawie. Asamego wagonika to jak dla mnie nie ma sensu robić bo w takim wypasie nie ma szans na konkursie z wagonem typu pasażerskiego nie mówiąc o lokomotywach, a to przecież to ta sama kategoria. A nawet jak ktoś nie jeżdzi na konkursy to jak nam mój gust szkoda roboty bo laik a nawet modelarz i tak bedzie widział tylko boczki i górę a nie całe cuda pod spodem. A jak jeszcze cena za taki podzespół składu będzie nie mała a raczej będzie to nie wróżę tematowi realnego satysfakcjonującego poziomu sprzedaży.

 
10-01-16 17:17  Odp: [N] Typ SSyms 80 t - MODEL HOBBY
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Witam,
ABC, na forum istnieje taki wątek a zwie się [Koncert życzeń] Prośba do projektantów.
Proponuję ci abyś zamieścił tam Twoje oczekiwania co do rodzaju modeli, które chciałbyś aby były wydane.
Myślę, że nie będzie źle widziane gdy wyspecyfikujesz wszystkie swoje przemyślenia odnośnie detalizacji, kolorystyki, papieru i co tam jeszcze chcesz a ja nie potrafię odgadnąć. Życzę ci aby któryś projektant potraktował cię naprawdę serio i zaprojektował to czego oczekujesz.
Mam też nadzieję, że nie będziesz jednak utyskiwał, gdy żaden z projektantów nie potraktuje cię jako pępek świata i nie zrealizuje Twoich sugestii.
W takiej sytuacji mam jednak dla Ciebie coś na pocieszenie, zawsze możesz sam zaprojektować Twój model marzeń.

Pozdrawiam cieplutko
Mirek

 
27-01-16 19:46  Odp: [N] Typ SSyms 80 t - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Oto kilka fotek arkuszy modelu:











Więcej zdjęć pozostałych arkuszy modelu znajdziecie w tematycznych albumach zdjęciowych na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/FWHUMODELHOBBY

--
MODEL HOBBY - RAJ MODELARZA

 
02-02-16 21:48  Odp: [N] Typ SSyms 80 t - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Prezentujemy pierwszy zestaw dodatków do wagonu.






--

Post zmieniony (02-02-16 21:48)

 
02-02-16 22:08  Odp: [N] Typ SSyms 80 t - MODEL HOBBY
Wojciech Cięciwa   

ABC, jak dla Ciebie to sądzę, że mój model platformy byłby odpowiedni - jest ewidentnie "dodatkiem" a nie tematem przewodnim.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024