FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
05-01-16 13:18  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Dziękuję za odwiedziny i pozytywne wypowiedzi :)

Paradoksalnie, święta nie są dobrym czasem na klejenie. Czasu mało jakoś się zrobiło, a i niestety brak weny do klejenia dał o sobie trochę znać... Ale powoli kwestia ta odchodzi, udało mi się ostatnimi czasy trochę "ubrać" żaglówkę. Następnym etapem będzie umieszczenie wszelkich dupereli na pokładzie, póki co wygląda to tak:





--
54323031

 
05-01-16 13:37  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zarówno wykonanie jak i kolorystyka bardzo mi się podoba.

--
Pozdrawiam Darek

 
05-01-16 18:59  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Jużem miał stukać i pukać bo coś tu cicho było:). Przyznam Ci Petrov, że w malowaniu robisz się prawdziwy mistrz. Świetne, ciepłe barwy.
I w ogóle bardzo dobry kadłub.

Jedna z moich najulubionych (jak mawiał Kubuś Puchatek:)) relacji.


Pozdrawiam

Ps. Podkręć no Waćpan tempo:)

 
05-01-16 20:52  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Bardzo dziękuję, nie spodziewałem się, serio! Niedługo dzieciarnia ma ferie, więc myślę, że pójdzie trochę do przodu...

--
54323031

 
06-01-16 08:55  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

To jest też zasługa dobrze zrobionych zdjęć. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
06-01-16 08:56  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Chociaż do klejenia żaglowców nie mam jakoś zacięcia to Twoją relację oglądam z wielka przyjemnością. Popieram moich przedmówców co do malowania. Świetnie je wykonałeś.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
06-01-16 11:55  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Cieszy fakt uznania moich wypocin, postaram się w miarę szybką aktualizację :)

--
54323031

 
24-01-16 12:01  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Trochę czasu minęło, Kolegi piękne zdjęcia modeli tu wstawiają, to i ja dołożę swoje skromne czy grosze. W okręcie było trochę dłubania przy wszelakiej maści duperelach na pokładzie... Wydaje się że niby niewiele doszło, ale zawsze to do przodu :)






--
54323031

 
24-01-16 17:39  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Seahorse 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 2
 

Bardzo się podoba, pewnie nie tylko mnie. Duperele, jak to nazwałeś, dodają stylu i już wiadomo, że to nie balia do prania bielizny, a piękna łajba i do tego ślicznie wykonana.
Oby tak dalej.

--
http://seahorse.pl
http://facebook.com/seahorsepl
Na morzu: Bounty, Saettia, Allege d'Arles, Muleta de Seixal, Grosse Jacht, Speedy, Leudo vinacciere,
Badger, Trabaccolo, Duyfken, Łódź z Gokstad, HMS "Fly", Sao Gabriel, Il leudo vinaccere, Armed Virginia Sloop,
Wodnik 1627,Szkuta wiślana,De Zeven Provincien,USRC

 
25-01-16 18:07  Odp: [R] Kapitan Krzyś kompletuje załogę,cz. 3 - Santa Maria 1:96 - Shipyard
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Te drobiazgi już tak mają. Czasu zabierają, a wydaje się, że budowa stoi w miejscu, a nie stoi przecież.
Ładnie sobie przygotowujesz już bloczki pod olinowanie. Relingi równe i uzbrojenie całkiem eleganckie. Nader skromnie je tylko pokazujesz - a tak mi się zdaje, że trochę się nad nimi musiałeś napracować.
Dajesz dalej.

Pozdrawiam

--
Ukończone: "Czarny Kruk", "Wolf", "Vesuvius" (1890), "Fuso" (1904), "Mecidiye" (1903), "Swietłana" (1898), "Kersaint", kościół sv.Jilji, kościół z Krpy, HMS "Vega", "Chin Yen", "Pinta", kościół z Vroutek, HMS "Captain"(1870)
Nieukończone: "Mercury", HMS "Cotswold"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024