FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-11-15 22:03  /Pytanie/ Czy są chętni na żywiczne koła do modeli kolejowych?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Znalazłem chętną firmę do odlewania kół szprychowych do modeli lokomotyw. Na początek skala 1.25. Pierwsze koło do SM 42 pokażę niebawem. I tu się rodzi pytanie? Czy brnąć w temat ( i koszty) dalej,ku radości forumowych kolejarzy czy dać sobie spokój. Wiem,że Mario się rozkręca w tym temacie,ale myślę że miejsca na forum starczy dla dwóch.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
22-11-15 12:23  Odp: /Pytanie/ Czy są chętni na żywiczne koła do modeli kolejowych?
bathory   

No to czekamy na to koło do starszego sierżanta. I jakie szacunkowe koszty kompletu do onegoż.

 
22-11-15 13:58  Odp: /Pytanie/ Czy są chętni na żywiczne koła do modeli kolejowych?
lukasz86 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Ja jestem jak najbardziej za wszelkimi dodatkami do modeli, ale wszystko kwestia ceny. Można by też pomyśleć nad takimi częściami powtarzającymi się np przewody hydrauliczne, elementy pantografów albo nawet całe pantografy.

 
22-11-15 16:01  Odp: /Pytanie/ Czy są chętni na żywiczne koła do modeli kolejowych?
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Zdaje się, że Mario ma coś do zaoferowania. Nawet jeśli tego nie ma na jego stronie ;)

--

 
22-11-15 16:10  Odp: /Pytanie/ Czy są chętni na żywiczne koła do modeli kolejowych?
ukp   

Witam!
Jak najbardziej TAK. Ale inne skale 1:32 i 1:45.

Czekam na efekty,
pozdrawiam
ukp

--
Na razie pilny obserwator, ale relacja/galeria tuż, tuż

 
22-11-15 19:40  Odp: /Pytanie/ Czy są chętni na żywiczne koła do modeli kolejowych?
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ja - w zerówce.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024