FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-10-03 18:27  [Projekt] Retusz modeli
Fiban 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W zwiazku z pewnymi problemami przy doborze farb do retuszu mam propozycje. Chodzi mi o liste modeli (model, wydawnictwo, rok) do ktorej dolaczona by byla lista farb do retuszu (producent i nr). Z pewnoscia wielu ludziom ulatwiloby to zycie. Istnial juz podobny projekt, ale zdaje sie, ze umarl smiercia naturalna.
Jesli ktos mialby ochote sie tym zajac, byloby super. Nie jestem specjalista od witryn, wiec jesli nikt inny nie chcialby sie tego podjac, to ja moge zaczac przy tym dlubac. Ale o tym jeszcze mozna pogadac. Przedewszystkim nie chce, zeby to bylo jakies wielkie skomplikowane witrynisko, tylko retusz, moze w przyszlosci rozbudowa.

 
16-10-03 18:33  Re: [Projekt] Retusz modeli
silk   

ja sie ostatnio bawie w robienie prostych i banalnych byle uzytecznych stronek,
nawet mam miejsce zeby to wszytsko umiescic, ale zaden ze mnie modelarz,
wiec nie bede wstanie wogole zaproponowac rozwiazan.

moge sie podjac jedynie skladania tego do kupy i wystawiania w necie :)

pozdrawiam

zuza_

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024