FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 20Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 
15-04-16 11:46  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. To już naprawdę ostatnie trzy zdjęcia przed galerią końcową. Podstawka wykonana na 95 %. Jeszcze trochę przykurzyć i dokończyć po zamontowaniu głównych bohaterów dioramy :)



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
15-04-16 15:37  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bardzo mi się podoba. Uwielbiam dioramy. Czekam na nadanie jej "życia" :-)

--


 
15-04-16 17:30  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Fajna podstawka! Świetna robota!

--
Pozdrawiam!

 
15-04-16 20:54  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Piękna rzecz,powiedz jakich materiałów użyłeś.Najbardziej interesuje mnie roślinność.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
15-04-16 21:11  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękne wyczucie realizmu ,widać dzieło człowieka wrażliwego, obcującego na co dzień z naturą,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
16-04-16 09:25  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Roślinność to mech od żony z kwiaciarni :) (już był pomalowany na zielono używany do jakiś stroików itp) dwa większe trochę oklejone posypką modelarską z gąbki, reszta małych bez ,,przerabiania". Trawa wysoka to włosie z pędzla pomalowane farbami olejnymi (do obrazów). Żeby szybciej stała przy doklejaniu, to podstawkę ponawiercałem i pęczki trawy wklejałem na Wikol w te otwory. Trawa niska/udeptana to trawa/trawka elektrostatyczna/statyczna (różne nazwy) zakupiona na Allegro, przyklejona na Wikol. A podsuszone liście to ...majeranka. Żeby nie było naturalna, ekologiczna od teściowej :) Gleba to z kolei suche pigmenty utrwalone Pigment Fixerem, na który zanim wysechł nasypałem jeszcze pigmenty. Nadmiar delikatnie zsypałem i wszystko utrwaliłem cieniutką warstwą lakieru do włosów. Znowu coś od żony :) Jak będzie za gruba warstwa lakieru to robi się biały nalot na pigmencie. I to chyba wszystko :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
16-04-16 09:53  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Sama podstawka to już swego rodzaju pięknie wykonany model:-)
Zazdroszczę efektu:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
16-04-16 13:35  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Również bardzo lubię modele na dioramach, ale dla mnie to już jest wyższa szkoła jazdy.
Maciej, czy będziesz w jakiś dodatkowy sposób zabezpieczał dioramę przed kurzem, czy będzie odkryta?

Pozdrawiam i czekam na Wielki Finał :-)

 
16-04-16 16:26  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Wszystkie modele mam w gablotkach, bo pamiętałem ( o dziwo ! ) jak wyglądały moje modele z lat młodzieńczych :( A poza tym mam dwa koty :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
23-04-16 12:39  Odp: [R] T-34/85 - WAK waloryzowany Panzer Hobby Art, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No i przyszedł czas na galerię końcową. Zanim zamieszczę zdjęcia chciałem podziękować wszystkim, którzy pomagali mi na różne sposoby :) w wykonaniu tego modelu. Bez nich wyglądał by na pewno inaczej, czyli gorzej :) Podstawka mimo, że w takiej ,,roślinnej" wersji była moją pierwszą okazała się łatwiejsza w budowie niż myślałem i dała mi tyle samo radochy w robieniu co czołg i działo. Może to nie skromne, ale jestem z niej zadowolony. Na Teciaku chyba jedyną nowością w porównaniu z poprzednim modelem były kalki, a poza tym wszelkie ,,brudzingi" tak jak na Pz III tylko w innych kolorach. Dość pisania zapraszam do galerii.



Zdjęcie z tłem :) zamiast pleneru.



Dwa zdjęcia ,, oryginału" :)



I już w gablotce.
,,Surowej"



I dwa tła, ponieważ kolor ścian jest kiepskim tłem dla modeli. Wiadomo, żona wybierała :) Jeszcze nie mogę się zdecydować, które zastosuję. To z czołgami musiałem ołówkiem dorysować z obu boków bo było za małe po niecałym centymetrze.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 20Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024