FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
13-10-15 23:53  [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam wszystkich , od razu na początku zastrzegę ,że tej galerii nie miało być ze względu na to ,że ostatnimi czasy bardzo , ale to bardzo pogniewaliśmy się z fotosikiem który za utrzymanie dotychczasowych galerii , relacji i zdjęć na wszystkich forach dosyć łapczywie zaczynał mi podbierać pieniążki. Byłem tym faktem tak zdegustowany ,że postanowiłem nie wstawiać już w przyszłości żadnych galerii , a co dopiero prowadzić relacje. Jednak dzisiaj poczytałem sobie swoją własną relację z przed 7 lat i tak jakaś tęsknota za tymi dobrymi czasami się we mnie obudziła :) .
W każdym razie obczaiłem teraz photobucketa no i wstawiam co tam ostatnimi czasy udało mi się wymęczyć.
Tak wymęczyć bo model Pzinż 130 z Kartonowego Hobby nie należy do łatwych i bezproblemowych modeli. Z założenia miał być to prosty i lekki model na chwilę by rozruszać paluszki i utrzymać je w gotowości . Wyjeżdżałem za granicę i przygotowałem sobie na wyjazd coś innego , ten projekt miał być tylko taką odskocznią. Odskocznią to on się jednak okazał , ale tylko w dół.
Gąski kleiło mi się dobrze i wanna chyba też w każdym razie tyle wykonałem w zeszłym roku zanim wyjechałem. Układ jezdny i napędowy w wodzie powstawał już po moim powrocie po kilku miesiącach. Możliwe ,że nie chciało mi się z powrotem wracać do klejenia . Możliwe ,że straciłem wenę i serce do klejenia dlatego układ jezdny jest skopany , źle przyklejony , zrobiony na odwal , ale takie nagromadzenie ,źle spasowanych elementów jak tutaj przy podwoziu jeszcze nie miałem. Klejenie tego wszystkiego szło jak krew z nosa. Dopiero Przeciszów dał mi kopa i świadomość , że nie lubię niedokończonych modeli , dlatego to co powstawało miesiącami w dwa tygodnie złożyłem do kupy i mówię szlus.
Mam świadomość ,że nie wszystko jest idealne . Wybaczcie mi to jednak . Pokazuje ten model bo jednak nie za wiele galerii tego wydania można znaleźć na forach.
Grzesiu (Stug) życzę ci powodzenia , to co ty wyciskasz w swoim modelu bije wszystko , a mój jest tylko tłem .
Co tu dużo gadać , model tylko dla wytrwałych i z wiaderkiem cierpliwości obok. Zastrzegam sobie odpowiedz . Nie mam zamiaru nic w nim zmieniać , poprawiać . Mam go dość. Model w pudełku i w piwnicy do której zgubiłem klucz , zapomniałem drogi i ogólnie same awarie po drodze :) .



Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
Partyzant 1913 13-10-15 23:53
 Odp: [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
Doody 321 14-10-15 07:14
 Odp: [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
StuGu 295 14-10-15 13:02
 Odp: [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
Viking_BB 443 14-10-15 13:27
 Odp: [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
Borowy 437 14-10-15 17:46
 Odp: [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
Wolf1128 321 14-10-15 21:21
 Odp: [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
Partyzant 291 14-10-15 21:52
 Odp: [G] Pzinż 130 Kartonowe Hobby 2006  nowe
Rafael 1129 14-10-15 21:57

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024