FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
17-10-03 10:26  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Może jakiś zestrzelony Spitfire, który rozbił się obok flaka :-)

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
17-10-03 15:34  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Kolniak, dzieki za info. Czyli wszystko wskazuje że są to nasze klimaty, czyli wschód. Jak by nie patrzec nadal szukam inspiracji, może model będzie umiejscowiony na jakiejś ścieżce gdzie bedzie błoto, trawa i ... niewiem jeszcze. Czyli błoto takie jakie aktualnie mam za oknem (budowa kanalizacji niedaleko mnie - błota że aż głowa boli).

 
03-06-04 20:46  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
mial   

moze mi ktos ojasnic czemu nie wydaje sie pozostalych wersji sdkfz 7?

 
04-06-04 10:17  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Ja nie wiem ale mam jeszcze SdKfz 7 b ton semi track ten co ciągnie Flaka a Flaka też mam do kompletu

 
04-06-04 11:04  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
Fokstrot 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Jah,
zrobiłeś tą dioramę?

Właśnie jestem w trakcie robienia tego modelu na dioramie (nie wiem jak przegapiłem ten wątek wcześniej). Mam nadzieję za kilka tygodni coś pokazać. To będzie moja pierwsza diorama i drugi model kołowy. Temat - front wschodni, Kursk oczywiście (Kolniak pisał 1942, ale chyba chodziło mu o 1943). Chciałem dorobić do modelu przyczekę, ale jestem za cienki na własne projekty...

Tytuł roboczy dioramy - Spalona ziemia (czyli spotkał Szturmovik Sdkfz'a).

... boję się co z tego wyjdzie...

 
07-06-04 15:54  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
KrzysiekR   

Jest jeszcze jedna wersja Sd.Kfz 7 wydana w kartonie, tj Sd.Kfz 7/1 a fotki kiedyś już tu były:
http://www.konradus.com/relacje/olesnica_2002/25.jpg
http://www.konradus.com/relacje/olesnica_2002/27.jpg ale jakie to wydawnictwo niestety nie wiem......

Pozdrawaim KrzysiekR

 
07-06-04 16:17  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bart! Czekam, czekam na diorame!!!! :-)

Krzysiek R.! ten model to GPM Nr 127 - SdKfz. 7 (2 wersje pojazdu) =)

Pozdrawiam!
Michał

 
13-06-04 10:32  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Model wypassss. JAH były jakieś kłopoty w budowie bo mam zamiar go robić. :-) pozd.

 
15-06-04 12:34  Re: SdKfz 7/2 3,7cm FLAK 37 foto
Fokstrot 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

a ja mogę?

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w pojazdach a ten kleił mi się wspaniale. Jest to mój pierwszy model z AH więc największe problemy miałem z ... wycinaniem części. Tak. Mały błąd "po drodze", który w przypadku np. MM ujdzie w tłoku, tu mści się okrótnie. Tak więc problem leży po mojej stronie.

Ważne jest również przestrzeganie grubości kartonu oraz średnic drutów, na których zwijasz elementy. Najlepiej na bieżąco pasować. Tu niektóre rurki po zwinięciu wg szablonu nie chciały mi wchodzić w większe rurki i trzeba było je trochę skorygować. Ale to może też ja nie potrafię zwinąć papieru dostatecznie ciasno...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024