FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 30 z 70Strony:  <=  <-  28  29  30  31  32  ->  => 
06-10-15 23:30  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Graf_MARK   

@JoBox... ten model na Ecardmodels jest mój jako opracowanie, ale malowanie nie zostało przeze mnie wykonane. To przemalowany P-24G na P-24E. Podpisany jest Sergey (Marek Repaint). P-24P to po prostu P-24 POLSKI (rumuńskie: POLONEZ)
Piotrek ma u siebie moje, poprawione i przerobione na P-24E opracowanie.

 
07-10-15 03:19  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Łukasz   

Ja bym poprosił o Jaka Lilki Litwak, tego jeszcze nie było w 1:33.

--
,,W życiu trzeba płynąc podprąd, z prądem płyną same śmieci''

 
07-10-15 09:28  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

To ja dla relaksu mam inne pytanie :)

Na stronie sklepu przeczytałem coś takiego:

"odbiór osobisty: Odbiór w Warszawie. Forma płatności tylko przedpłata. Adres podawany jest po zamknieciu tranzakcji (potwierdzeniu wpłaty) w ciagu 1 dnia roboczego wraz z informacja o czasie odbiory paczki. 0,00 zł"

Fakt przedpłaty mnie jeszcze nie dziwi, ale dlaczego adres odbioru jest tajny?
Warszwa, to całkiem rozległy obszar i i mocno zróżnicowany komunikacyjnie. Jeśli kupuję coś, po,co musiałbym jechać przez całe miasto, albo jest mi zupełnie nie po drodze praca-przedszkole-dom, to wybieram dostawę. I to bardziej ze względu na czas, niż koszt jazdy samochodem, zwłaszcza w korkach :// I coraz częściej tak robię, bo nie każdy punkt odbioru jest w dobrze skomunikowanej lokalizacji (metro/tram/bus).


Przy okazji nasunęło mi się drugie pytanie:
Czemu nie ma opcji "Paczkomat" lub "Odbierz w kiosku RUCHu"?
Nie jest to chyba znacząco droższe od przesyłki pocztą ślimaczą, a myślę, że dla wielu klientów wygodne (skoro jest i się rozwija), no bo właśnie "po drodze", a śledzenie przesyłki mam w cenie?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek info w powyższych kwestiach :)
PS: dwie literówki we wklejanym we mnie tekście (czyli widniejące w sklepie):

1) tranzakcji -> transakcji (tu jest ciekawa notka: http://sjp.pwn.pl/slowniki/tranzakcja.html)
2) odbiory -> odbioru.
Zresztą wogóle coś w ostatnim zdaniu pozjadało polskie znaczki ;)

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
07-10-15 10:29  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Dziekuję za znalezienie literówek.
Co do adresu odbioru - jesteśmy sklepem internetowym i nie mamy stacjonarnego adresu. Jest adres biura które wynajmujemy ale czasem się to zmienia i dlatego adres jest podawany osobom które zakupiły model i chcą go odebrać. Co do paczkomantów i RUCHU - te formy dostaw pojawiły się w ostatnim czasie. W naszym wypadku nie zostały jeszcze sprawdzone.
Ale wszystko przed nami :)

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
07-10-15 15:07  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
JoBox   

Barbarossa napisał:

> Nie stosuje. Wystarczy przeczytać opis modelu z zamieszczonego przez Ciebie linka. "P" to nazwa
> wlasna, poniekąd marketingowa ;) tego wyjątkowego egzemplarza ze zdjęcia.

Przeczytałem opis, nie ma nic na temat litery "P" :)

@Graf_MARK: Przepraszam, nie doczytałem że model jest przemalowany :)

 
07-10-15 18:32  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Graf_MARK   

Ze swojej strony mogę napisać, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że powstaną modele znanych samolotów np alianckich w barwach państw Osi (np. raczej KG200, czyli Kampfgeschwader 200, a nie JG200), ale też i odwrotnie. Tylko muszę nauczyć się spać max. 2-3 godziny na dobę... ale to jest do osiągnięcia.

 
08-10-15 00:04  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Coś dużego już w przyszłym roku
Teraz jeszcze czekają was Fiaty G.55 - pierwszy już niedługo.
Na przyszły rok kolejne PZL P-24, Spitfirey Vb i c, kilka Bf-109 E (na pewno zrobimy czarnego - choć mamy dwa Niemca i Węgra), kolejne Fiaty G.55.

I na pewno 3 nowości lotnicze z II wojny światowej.
O pierwszej z nich mam nadzieję powiedzieć w ciągu 4-5 tygodni.

Okręty też coraz bliżej :)

skala 1/50 na ten rok wykonana w 100% - w przyszłym roku kolejne 12 sztuk.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
08-10-15 00:12  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

proArte i Graf_MARK - jest jeszcze jeden model wart uwagi ( czyli wydania na nowo ) -
Bristol Fighter.
Przydałby się polski z poprawionym malowaniem i ewentualnie jakiś angielski - jest z czego wybrać. ;)
Myśleliście już o tym ?

PS. Pomysł z P - 24 jest świetny - jeden będzie mój. ;)

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
08-10-15 10:40  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Graf_MARK   

Powiedzmy Piotter, że mamy identyczny kierunek myślenia... Nie tyle malowanie co nowa obudowa silnika, nowy silnik i ruchome powierzchnie sterowe :) i na front.

 
08-10-15 11:02  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jeśli wypuścicie mniej popularne (w dotychczasowych wydaniach) samoloty na których latali Nasi, to chyba będę waszym już stałym fanem :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 30 z 70Strony:  <=  <-  28  29  30  31  32  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024