FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
25-02-20 14:31  Odp: [R/G] A30 Challenger Mk1, czyli Cromwell na sterydach Modelik+ MM +KK+ PHA.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć,
Przedstawiam kolejny etap remontu Challengera. Do tej pory jedna rzecz nie dawała mi spokoju, mianowicie jak to mozliwe, że na przednich mocowaniach szekli jest zarówno pręt na którym trzymają się ogniwa jak i pod nim są szekle. Okazało się, że jak wszystko w tym modelu mocowania te mają błąd i brakuje jeszcze jednego otworu własnie na szekle na dole mocowania. w ruch poszła wiertarka i dremel i jakoś sie udało. Wywaliłem też jednak tylne błotniki, ponieważ na fotce oryginału za gąsienicą z tyłu prześwituje swiatło a to oznacza, że błotnika raczej nie ma. dokończyłem też malowanie z próbami modulacji i połozyłem lakier błyszczący pod dalsze zabiegi.



--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-02-20 14:46  Odp: [R/G] A30 Challenger Mk1, czyli Cromwell na sterydach Modelik+ MM +KK+ PHA.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Chyba przesadziłeś ze zmniejszaniem zdjęć - nic nie widać:-)
480x360 to format na zdjęcia z wakacji na kliszy:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-02-20 15:15  Odp: [R/G] A30 Challenger Mk1, czyli Cromwell na sterydach Modelik+ MM +KK+ PHA.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

A ja tradycyjnie już w Twoim przypadku.... parapet plastik, czy kamień? Fajne kredki.
Andrzej, Ciebie gonią jak robisz zdjęcia, czy pokoje na minuty u kryształowego wynajmujesz?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
25-02-20 20:09  Odp: [R/G] A30 Challenger Mk1, czyli Cromwell na sterydach Modelik+ MM +KK+ PHA.
tymek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Rzadki temat, kibicuję.

 
25-02-20 21:37  Odp: [R/G] A30 Challenger Mk1, czyli Cromwell na sterydach Modelik+ MM +KK+ PHA.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Jędruś, ci dwaj pierwsi to starzy zgorzkniali tetrycy. Nie przejmuj się. Tylko powiększ zdjęcia i zmień tło, psia krew!

--
serwusik

 
25-02-20 21:51  Odp: [R/G] A30 Challenger Mk1, czyli Cromwell na sterydach Modelik+ MM +KK+ PHA.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Nie wiem co z tymi fotkami, że są takie małe. Normalnie wgrywałem na hosting i użyłem standardowych ustawień których używam zawsze. Co do tła to fotki faktycznie robiłem na szybko w modelarni po skończonej robocie przy modelu.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024