FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
13-01-16 19:17  Odp: [R] PzKpfw. I ausf. F WAK
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Szacuneczek ;-)

Te gąski, to to, co tygrysy lubią najbardziej.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
14-01-16 20:59  Odp: [R] PzKpfw. I ausf. F WAK
Norbik71 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dla takich ludzi jak ty laser to zbędny wynalazek. Kibicuję, choć zazdroszczęszczerze samozaparcia.

 
14-01-16 21:56  Odp: [R] PzKpfw. I ausf. F WAK
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Zastanawiam się skąd niektórzy ludzie biorą w sobie tyle hartu ducha i robią takie rzeczy. Dochodzę zawsze tylko do jednego wniosku. W poprzednim wcieleniu musieli się bardzo zasłużyć i Opatrzność w nagrodę hojnie ich obdarzyła. Zwykli ludzie takich rzeczy nie potrafią. Rewelacja.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
15-01-16 14:25  Odp: [R] PzKpfw. I ausf. F WAK
Roland 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Stugu, bardzo chciałbym was w końcu odwiedzić. Wydaje mi się, że dzień, w którym to nastąpi powoli się zbliża:).

Wydaje mi się, że przeceniacie trud wykonania takich ogniwek:). To nie jest nic tak strasznego. Jestem przekonany, że dużo więcej pracy musi włożyć modelarz budujący pełną detali kabinę samolotu (np QN i jego P-51:)). Nie jest to także aż tak przerażająco czasochłonne, zgrzeszyłem kiedyś :) i zakupiłem gąski wycinane laserowo. Żeby doprowadzić je do satysfakcjonującego wyglądu spędziłem przy nich podobną ilość czasu co przy własnoręcznie dłubanych ogniwach.

Na obecną chwilę niema gotowych ogniw mam 65 sztuk. Do zobaczenia za kolejnych 65 czyli wkrótce. ;)

 
27-07-16 17:36  Odp: [R] PzKpfw. I ausf. F WAK
Roland 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Zapraszam do ostatniej odsłony tej relacji.

Panzer dostał kapcie, zamontowałem też wszystkie bambetle na kadłubie. Nie zostało mi nic innego jak tylko pokazać zdjęcia gotowego modelu.

 
27-07-16 18:41  Odp: [R/G] PzKpfw. I ausf. F WAK
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

O Jezusicku, któż to powrócił:-), Roland, strongmenie, witaj:-)
Rewelacyjnie sklejony model - czysto, bardzo starannie, retusz znakomity.
A gąski miażdżą - wielki szacunek za wkład pracy, masz u mnie piwo za prace ręczne:>
Ponawiam nasze zaproszenie na GEKO i to koniecznie z modelem. Pewnie na żywo jeszcze bardzie czesze włosy w pachwinie i nie tylko:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
27-07-16 20:12  Odp: [R/G] PzKpfw. I ausf. F WAK
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Piękny standard. Moje gratulacje.

 
27-07-16 20:54  Odp: [R/G] PzKpfw. I ausf. F WAK
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Model wykonany WSPANIALE pod każdym względem. Podziwiam i gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
29-07-16 11:24  Odp: [R/G] PzKpfw. I ausf. F WAK
Roland 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Dziękuję za tak pozytywne opinie;). Nawet mi model podoba się na zdjęciach;), niestety na żywo można dopatrzeć się wielu niedociągnięć.

Z chęcią pojawiłbym się na GEKO, kombinuję jak się da żeby do was zawitać. Jednak niestety z Wrocławia do was nie tak łatwo się dostać w tej chwili ;/. Praca też w tym nie pomaga. Nie wszystko jednak stracone;).

 
29-07-16 12:56  Odp: [R/G] PzKpfw. I ausf. F WAK
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Rewelacyjnie Ci wyszedł ten standard. Żadnych czarnych krawędzi, piękny retusz.

Brawo!

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024