FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 27Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 
04-01-16 20:50  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Demon - chyba podobnie to przeżywaliśmy;-)) Do tej pory mam nienaruszony egzemplarz z MM;-)
A w moim maleństwie przybyło małe co nie co;-)) Doklejam kolejne detale na nadbudówce bojowej, a końca białych pól nie widać...
Maszt tylny również już prawie gotowy i trochę drutologii na rufowej nadbudówce (nie mam niestety zdjęć tych ostatnich). Może ktoś mi powie gdzie można kupić łańcuchy kotwiczne z żywicy z tymi fajnymi przegródkami? Na ogół stosuje się metalowe, ale te żywiczne wyglądają całkiem, całkiem. Ma ktoś namiar?
Póki co kilka zdjęć (i najważniejsze - dzwonek już dynda;-))


pozdrawiam
Łukasz

--

Post zmieniony (04-01-16 20:50)

 
04-01-16 20:55  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Lukee 

 

Ławeczka na wieczornego grilla z chłopakami z wieży B...
Bezcenna :-)

 
04-01-16 22:33  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Piękny model im dłużej na niego patrze tym bardziej chce mi się kleić :) Pozdrawiam Michał :)

 
04-01-16 22:49  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Szykuje się jeden z najlepszych modeli, jakie w życiu widziałem. Piękna praca Łukasz!

 
06-01-16 16:57  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Vercyn 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piękna i rzetelna robota .
Pomyślności w Nowym Roku.

 
08-01-16 14:58  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,

przeskoczyłem na rufę;-))
Nadbudówka nabiera rumieńców. Dodałem kilka elementów metalowych i pomalowałem. Obecnie walczę z wykończeniem masztu...



a tak się prezentuje na swoim miejscu. Jeszcze trochę pracy jest ale białe pola znikają;-))


pozdrawiam,
Łukasz

--

 
08-01-16 21:15  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Słuchaj Łukasz wydaje mi się, że na tej nadbudówce masz przyklejone drzwi do góry nogami, na tych drzwiach znajdują się wklęsłości, które imituje taki jasny światłocień swoją drogą wygląda ta imitacja trochę słabo jest za jasna, i on na drzwiach tej nadbudówki jest u dołu, a na innych nadbudówkach u góry ?

 
09-01-16 00:28  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Masz rację, moje przeoczenie. Postaram się - w miarę możliwości - zamienić je;-)) Dzięki za zwrócenie uwagi. Ja bym tego nie zauważył;-)
pozdrawiam,
Łukasz

--

 
09-01-16 11:28  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście jest to zupełny drobiazg, ale wpadł mi w oko, a tylko dlatego, że te jasne światłocienie rzucają się w oczy i trochę nie pasują.
Lepiej tych drzwi może nie ruszać jak ma coś ulec zniszczeniu.
Szykuje się kolejny piękny model - oj będzie uczta dla oczu.

 
09-01-16 19:08  Odp: [R] HMS Naiad [GPM] 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podziwiam to co już wykonałeś. Bardzo czysto i dokładnie sklejony. Będziesz miał świetny model w kolekcji.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 27Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024