FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-03-15 23:39  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
karlos   

Uff bo już myślałem ,że coś poważniejszego a tak samo w nie dalekiej przyszłości zamierzam ten model skleić . Dzięki za odpowiedz .Pozdrawiam

 
14-12-15 09:30  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jasiek jak postępy w budowie modelu?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
14-12-15 17:54  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Postępów brak :) Nie ma czasu, nie ma weny. W plastiku trochę dłubię, ale też bez większych efektów.

--
Pozdrawiam!

 
14-12-15 23:04  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Ty z tymi plastikiem masz chyba jak ja z akwarystyką. Jak mi się wkręci to zapominam o modelarstwie. Zacząłem też kleić ten model i mam jeden problem z wręgą nr 1 i elementem nr 4. Czy Ci na ich styku pozostał Ci fragment do retuszu o szerokości ok. 1x20mm?
Mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi. Nie chcę zaśmiecać Ci wątku zdjęciami.
No i oczywiście z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg relacji :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
15-12-15 16:58  Odp: [Relacja] F-104G
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Trudno zaśmiecić coś, czego prawie nie ma :) pokaż zdjęcia, bo nie pamiętam czy doszedłem do tego a nie chce mi się wyciągać modelu. Do akwarystyki też wróciłem po długiej przerwie :)

--

Post zmieniony (15-12-15 16:59)

 
15-12-15 23:38  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jasiek chyba nie muszę zaznaczać o które miejsce mi chodzi. Też Ci tak wyszło czy ja coś źle zrobiłem? Już to zamalowałem bo to żaden problem ale jestem ciekaw jak Tobie to wyszło.

Dodam, że klejenie modeli KK sprawia mi wiele przyjemności bo dość długiej przerwie także może i Ty dostaniesz wenę twórczą :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
16-12-15 08:08  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

U mnie jest to samo, widocznie mały błąd w opracowaniu. Też myślałem że coś źle zrobiłem:)

--
Pozdrawiam!

 
22-12-15 14:30  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jasiek a jak masz zamiar wykonać drążek sterowy? Standard czy będziesz zamawiał na stronie KK? Można kupić u Pana Pawła ale w zestawie są 3 sztuki. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych by to zamawiał to jestem chętny na odkupienie jednego zestawu.
Dodam jeszcze, że relacja cevy z papermodels jest bardzo pomocna w budowie tego modelu.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
15-05-16 00:24  Odp: [Relacja] F-104G "Starfighter" Kartonowa Kolekcja 1:33
Azawakh   

Jako sympatyk Starfighterów (mam ich kilka z plastiku:) ) z przyjemnością będę śledził dalsze losy budowy Twojej repliki tego niezwykłego myśliwca. Trzymam kciuki za efekt końcowy, który mam nadzieję, że będzie cieszył nasze oczy:).

 
07-07-16 10:12  Odp: [Relacja] F-104G
Azawakh   

Cieszy mnie, że będziesz robił mojego ulubionego Starfightera. Sam mam zamiar sobie takiego sprezentować i zbudować. Jak widzę jest to model w opracowaniu Pawła Mistewicza. Z tego co mi wiadomo model w opracowaniu pana Mistewicza jest bardziej poprawny wymiarowo niż model konkurencyjny (bodajze z GPMu) Będę śledził postępy. Aktualnie pracuję nad palstikowym F-104G Z Academy w 72 ale z przyjemnością będę podziwiał postępy w pracah nad tym pięknym modelem kartonowym. Mam nadzieję, że będzie to dzieło sztuki modelarskiej.

Post zmieniony (07-07-16 10:19)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024