FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
08-03-15 22:26  [R/G] M1A1 Abrams z Fly Model
Przem 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
 

Witam wszystkich.
Mam na imię Przemek, jest to mój pierwszy post na tym forum, choć przeglądam je już od paru lat. Nie wiem czy jest na forum jakiś dział "przywitalnia" lub podobny. Jeśli mam się przedstawić "bardziej" to proszę mnie upomnieć.

Od zawsze chciałem posiadać model Abramsa no i przyszedł taki czas, że próbuję go skleić. Zamierzałem budować w standardzie ale niestety czas zweryfikował moje zamiary i parę elementów trzeba będzie przerobić.
Co do wycinanki to delikatnie powiem, że myślałem iż będzie lepiej. Plusy wycinanki to takie, że to piękny model w najbardziej prawidłowym kolorze czyli pustynnym. Minusów jest niestety więcej. Już na samym początku przy składaniu szkieletu zauważyłem bardzo duże nieprawidłowości w rozrysowanych elementach. Części Lewa i Prawa (lustrzane odbicie) różnią się nawet o 1,5mm. Kolory na stronach wycinanki też nie są idealnie takie same.
Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć relacji z budowy tego modelu w standardzie, wszystkie są malowane...chyba wiem teraz czemu :)
Proszę doświadczonych modelarzy o wszelką pomoc i porady oraz o wskazania czy sposób relacji w jaki ją prowadzę jest prawidłowy.

Starannie przestudiowałem zamieszczanie zdjęć na tym forum ale za nic nie chcą mi wyjść miniaturki z photobucketa tylko wstawia mi pełne zdjęcia. Poradnik o wstawianiu zdjęć jest z 2009 roku więc może coś się zmieniło. Proszę o łopatologiczną poradę jak mam wstawiać te zdjęcia i czy takie wielkie mogą być a jeśli mają być w miniaturkach to wyjaśnijcie mi to jak dziecku. Na razie wstawię tylko jedno zdjęcie.



Proszę o usunięcie zdublowanego postu w dziale TESTY

Pozdrawiam
Przemek

--

--

Post zmieniony (04-10-15 20:44)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [R/G] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
Przem 15493 08-03-15 22:26
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
*Paulos* 408 08-03-15 22:35
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
Kilmister 400 08-03-15 23:06
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
Ados777 298 08-03-15 23:21
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
Przem 249 09-03-15 18:01
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
LuZaK 281 09-03-15 18:41
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
Przem 291 09-03-15 23:36
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
Przem 454 11-03-15 22:54
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
Przem 414 14-03-15 21:00
 Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model  nowe
abcser 301 16-03-15 15:37

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024