FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
01-10-03 09:14  oddałabym trochę modeli....
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

...tak się wczoraj szczęśliwe złożyło, że pierwszy raz od kilku tygodni miałem spokojny wieczór i mogłem się zająć modelarstwem
oczywiście zacząłem od rozpoznania czyli przeglądu zawartości szafy.....no i mnie olśniło w pewnym momencie - O Matko!, przecież ja tego nigdy nie skleję!.....
szkoda mi się zrobiło na myśl, że większość tej kupki za parę lat zżółknie i nie będzie się do niczego nadawała

pierwsza myśl oczywiśćie - sprzedam trochę....ale już po chwili zdrowy rozsądek podpowiedział że przecież większość z tego czego chcę się "pozbyć" jest nadal w ofercie i żeby mi się to szybko udało musiałbym sprzedawać chyba za pół ceny? a że właśnie w czasie kiedy ja z pasją rozkładałem kupkę modeli na podłodze, żona z taką samą pasją oglądała jakiś serial (M jak miłość - bodajże) w którym były sceny z domu dziecka, doznałem kolejnego olśnienia.....

przeszukałem właśnie forum i odnalazłem namiary na jeden dom dziecka (w Komornikach) w którym są modelarze kartonowi - z tego co wyczytałem to dostali oni od Was dużo modeli, i nie wiem czy przypadakiem u nich też się nie zrobiła kupka? Może ktoś wie czy chcieli by jeszcze trochę modeli?, a może ktoś zna jeszcze inne domy dziecka w których są modelarze? zbliża się okres mikołajkowo-gwiazdkowy, może uda mi się wywołać radość na twarzy jakiegoś małego modelarza? liczę na Waszą pomoc

 
01-10-03 09:31  Re: oddałabym trochę modeli....
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jest nicch (niestety) dość dużo:
http://szukaj.onet.pl/query.html?col=all&odm_tez=odmiana&qt=%22dom%20dziecka%22

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
01-10-03 09:49  Re: oddałabym trochę modeli....
Zielony   

Mors - o ile się nie mylę jesteś z Lublina - zapytaj w Domu Dziecka na Narutowicza może przyjmą - na wysyłce zaoszczędzisz i krajanom frajdę zrobisz...
MACIEK

 
01-10-03 10:15  Re: oddałabym trochę modeli....
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Czy wśród tych modeli które chcesz oddać masz może Hetzera z Modelika. Odkupiłbym go, albo psłał coś innego co można by było oddać do Domu Dziecka.

 
01-10-03 11:02  Re: oddałabym trochę modeli....
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Demon - nie, nie mam takiego modelu - u mnie głównie samoloty
Zielony - taki miałem pierwotny cel, muszę się tylko dowiedzieć czy jest tam jakiś modelarz

tak czy siak - jest tego trochę, wystarczy na paru modelarzy

 
01-10-03 11:32  Re: oddałabym trochę modeli....
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

hej!
dzieciaki w Komornikach mają już nizłą stertę modeli dzięki nam wszystkim - tak więc cvhwilowo co potrzebują z modeli to jedynie najprostsze rzeczy - w stylu Polonezów z GPM lub latarni, ale zawsze można znależć jakiś inny dom dziecka do wspomożenia... jedynie co moge radzić - to sprawdź,. czy6 jest tam jakakolwiek "siła fachowa" co pomoże im w sklejaniu modeli , ew. czy już ktoś u nich tych modeli nie robił...
ja osobiście wiem o jeszcze jedny domu dziecka gdzie była modelarstwo - DD w Ruśću lub w Dąbrowie Rusieckiej( zdaje się że są to okolice Łasku) - nie pamiętam w której dokładnie miejscowośći ten DD się znajduje ...
może warto tam zadzwonić i zapytać, czy6 czegoś nie potrzebują...
:-)
pozdrawiam

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
01-10-03 11:53  Re: oddałabym trochę modeli....
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

>dzieciaki w Komornikach mają już nizłą stertę modeli dzięki nam wszystkim

jak to mówią u nas "na wsi" - tak żem czuł :-)

w takim razie rozglądam się dalej

 
13-10-03 23:28  Re: oddałabym trochę modeli....
Lukas 

 

Tak sobie pomyślałem - akurat wczoraj przekazałem kilka modeli na modelarnie która mieści się przy kościele Chrystusa Króla w Jarosławiu - mój znajomy - zapalony modelarz próbuje coś tam zdiałać z dziećmi z naszego doomu dziecka, biednymi dziećmi i poprostu tymi którzy lubią sklejać - jeżeli by cie to interesowało to napewno możesz dostac jakieś błogosaławieństwo czy cos - odpisz to dam ci namiary na znajomego jeżeli chcesz nadal sie pozbyc modeli

 
14-10-03 22:09  Re: oddałabym trochę modeli....
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

poproszę te namiary na Jarosław,
grisza

 
14-10-03 23:29  Re: oddałabym trochę modeli....
Lukas 

 

Jutro napisze adres pracowni - dzieki za zainteresownaie tym tematem - tak przy okazji to wiem że na wakacjach dostali pełną oferte budowli modelika - juz resztki zostały - planowana jest też wystawa latarni morskich - postaram sie zrobic pare zdjec - szczególnie ciekawa jest powstająca dopiero diorama Latarni w Faros (?? nie wiem czy sie to tak pisze) - ze względu na mało materiałów nie bedzie to wierna kopia ale za to naprawde ładna - ponad metr - teraz sobie przypomniałem ze zostałem poproszony przez tego znajomego o wynalezienie na necie gdzies modelu bazyliki świętego Piorta - to ze względu na tą bliskość kościoła - wiecie gdzie można to kupić i kto to wydał ?? BO chyba Batexa nie ??

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024