FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
03-10-03 11:00  Re: Co z "Mutsuki" ?
amd   

KF - tak korzystajac z okazji male pytanie. W zeszlym roku byla mowa o wydaniu ktoregos z krazownikow typu D (chyba Dragona). Nie jestem pewien, ale chyba Ty miales go wydac, opracowanie Grzegorza Nowaka. Czy mozesz napisac jak wyglada sytuacja po roku ?
pzdr
amd

 
03-10-03 11:06  Re: Co z "Mutsuki" ?
Vivit 

 

Najgorsze to to, że nie widziałem jeszcze żadnego pływadła KF'a.
Panie jaka to jakość będzie ?

Pozdrawiam
Nie zawsze się zgadzający Vivit z północnej Valdornii

 
03-10-03 11:13  Re: Co z "Mutsuki" ?
amd   

W MKF ukazal sie np. ORP Grom G. Nowaka. Niezwyklej urody powiedzialbym. Nie sklejalem jeszcze, kompletuje monografie, ale GN ma pewien "swoj" rozpoznawalny poziom ponizej ktorego raczej nie schodzi.
pzdr
amd

 
03-10-03 11:50  Re: Co z "Mutsuki" ?
ZbiR   

Ja mam w Groma, Kujawiaka i Ślązaka ( torpedowiec ) . Nie wypowiadam się o sklejalności ( bo się za nie nie zabrałem ) ale jak widać po wystawach kleją się bardzo dobrze. A jakość druku tak jak w modelach Pana Halińkiegi czy GPM-u.
Zbyszek

 
03-10-03 12:01  Re: Co z "Mutsuki" ?
Wakamij 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Jakość bardzo dobra, sklejalność idealna, doskonały materiał wyjściowy do poważnej waloryzacji (oczywiście tylko dla szaleńców - normalni mogą swobodnie poprzestać na standardzie, który jest w przypadku projektów Grzegorza Nowaka bardzo dobry)

Pozdrawiam,
Wakamij

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024