FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-02-15 19:07  [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
Kuba 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam kolegów ,
po paru latach powracam do starego sentymentu , z chęci podłubania jak i potrzeby cacka na ścianę w celu upiększenia dużego pokoju :)

Będę prowadził i systematycznie (w miarę możliwości jakie daje mi praca ) uaktualniał relację .

W dużym skrócie :
Szkielet został podklejony tekturą 1mm , zaczynam właśnie oklejać poszycie . Niestety dopiero po 6 elemencie pokojarzyłem że trzeba jednak szlif i retusz zrobić .I zostałem ze środkiem z białymi paseczkami , jest może koledzy na to jakaś rada ?teraz już po przyklejeniu czy tylko lakier bezb + szlif :/

Pozdrawiam , jak i witam w moim pierwszym temacie , wszystkich papierowych dłubaczy :)







 
23-02-15 19:24  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
mariusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam!!
Zapowiada się fajny okręt :)
A więc wytrwałości :)

 
23-02-15 19:57  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Przesiadlem sie na Chrome i powiem, ze nic nie widze... Tylko ja, czy ktos jeszcze?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-02-15 20:00  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
Koralik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 5


 - 4

Ja dziś cały dzień spędziłem przy Su-22 i już nie wiem czy mam zmęczone oczy ale nie widzę białych paseczków, może to kwestia zdjęcia?

--
Desmofan
Jak samolot to nie na kołach.

 
23-02-15 21:00  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
Wemek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam.
Start masz naprawdę mocny.
Poszycie denne poza dziobem zdaje się być dobrze spasowane z tego co widać na zdjęciu nr 3 - tak trzymaj.
Ale zdjęcie te ujawnia jeszcze jedną rzecz, mianowicie widać tu jak wręgi dolnej części kadłuba nie kończą się równo z krawędzią podłużnicy poziomej i powstaje swego rodzaju schodek, który może spowodować, że wyjdą żebra na burtach. No chyba, że jest to działanie zamierzone poparte instrukcją ale jeśli nie to szlifować trzeba ;o) Jeśli chodzi o retusz to sam się już połapałeś, że jest modelarzowi pomocny i znacząco wpływa na odbiór wizualny naszej pracy ;o)
Trzymam kciuki i kibicuję w budowie a temat warty mocnych starań by salon zacnie zdobił :o)

--
Pozdrawiam. Wemek.

 
23-02-15 21:13  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
Yaca   

Witam,

Podobnie jak Rafael, pod Chromem nie widzę obrazków. Pod Operą tylko prostokąty z napisem Obrazek.

Pozdrawiam

 
23-02-15 21:20  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
Yaca   

Już widać obrazki, dzięki.

I powodzenia.

--

Miłego dnia :)
Grzegorz
--
Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.

 
23-02-15 21:32  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witaj na forum, kolejna deska do prasowania sie dłubie, trzebaby jakiś japoński nisczyciel dla równowagi pokazać.
Powodzenia w budowie (ja raczej bez wypelnienia między wręgami nie podjąbym się wyzwania z takim duzym kadłubem)

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
23-02-15 22:34  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
Greg77   

Rafael - Carlsberga nie zobaczyłeś??i śliniaków(bo nie wiem co to jest to w groszki)?Nawet przyszłość -2016 widać;) W sumie najważniejsze, że okładka jest:D:D:D Nie ma się czego czepiać!!
A tak serio to powodzenia życzę!!

--

Post zmieniony (23-02-15 22:37)

 
23-02-15 23:07  Odp: [Relacja] Ijn Taiho 1:200 GPM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A ja uwielbiam te foty, na których widać syfilizm warsztatowy. Każdy chce być wporzo do regulaminu, dobrych obyczajów, niepisanych norm i ustaleń i pokazuje sterylnie wyczyszczone stanowiska pracy, wyczyszczone do fot... Tymczasem takie chaotyczne zdjęcia pokazują jak jest. I wtedy jesteśmy bliżej. Patrz, ona ma taki sam sajgon jak ja, jest takim samym ziomalem... :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024