FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
15-02-15 21:23  [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W związku z licznymi zapytaniami chcielibyśmy wprowadzić do sprzedaży przeszklenia kabin do naszych modeli.
Czy znacie jakąś firmę, która to może wykonać?
A może na forum jest chętny modelarz, który zająłby się tym dla nas? Ilości od 100 do 1000 szt. w danym wzorze.

Ewentualne szczegółowe informacje biuro@answer.pl

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-15 22:02  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
FloggerB   

No - nareszcie !

 
15-02-15 22:03  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Flogger, czy nareszcie to się okaże czy znajdziemy dobrego wykonawcę ;-)

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-15 22:14  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
FloggerB   

Nie - że wreszcie któryś (drugi) Wydawca zaczyna o tym poważnie myśleć - pewnie sporo klientów ma kłopoty z samodzielnym wykonaniem owiewek więc nie kupuje już modeli do których nie ma takich akcesoriów - jak ja !

Post zmieniony (15-02-15 22:15)

 
15-02-15 22:17  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


To jedno, drugi problem to to, że brak kabinek odstrasza początkujących.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-15 23:21  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
Hator   

Pewnie, że znamy :-) Gomix - wydawca FlyModel. Nie wiem, czy nadal, ale wiem, że produkowali kabinki nie tylko do swoich modeli.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
16-02-15 10:21  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Cóż, GPM zdaje się robić kabinki do wszelkich możliwych modeli. Przynajmniej mnie udało się dostać u nich kabinki do modeli z Orlika, Kartonowej Kolekcji, Małego Modelarza, Halińskiego, a nawet takiej egzotyki jak Modele Kartonowego Fana.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
16-02-15 12:31  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Spróbowałem dopasować kabinkę z GPM-u do modelu MiG-21 SMT.Niestety nie pasowała.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
16-02-15 14:59  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
FloggerB   

PABLOS - a kabinka do MiG-21-93 z Hobby Model ?

Czasem warto pokombinować - na przykład kabinka od Me-163 pasuje jako kabinka do XP-56 Black Bullet a od MiG-17 do E-152A - tylko tyłem do przodu - o DZIWO !

Post zmieniony (16-02-15 17:23)

 
16-02-15 15:25  Odp: [P] Współpraca - owiewki do kabin modeli Answer - poszukiwany wykonawca
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

O kabince z Hobby Model nic mi nie wiadomo,widocznie słabo szukałem.
Oczywiście tak jak piszesz FloggerB- warto czasem pokombinować,lub poszperać w swoich zapasach. Gorzej jeżeli np.zamawiasz kabinkę z jednej i drugiej firmy , wydajesz z przesyłką w sumie kilkadziesiąt złotych i okazuje się że nie pasują
Pozdrawiam

--
PABLOS

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024