FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
30-01-15 22:59  Odp: [G] Spitfire Mk.IX C 1:33 Mirosław Zbyryt
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Adam Cook - bomb krucasex pospieszyłeś się z tym klejeniem ;-)

FloggerB po niemal 10 latach, delikatny ruch w tym temacie się zaczął, ale... nie mam aż takiej siły przebicia.

AWOT my musimy w końcu poważnie porozmawiać ;-) Wiesz o czym ;-) Bo za chwilę może być tak, że zabraknie mi czasu.

Alski niestety ale prym w grafice to wiedzie, jak na razie, tylko GPM i AH. A to nie są modele dla każdego ;-(

ZbiG dokładnie! Idiotę, który wycofał rysunek odręczny i rysunek techniczny na kalce, tuszem i rapitografem oraz kaligrafię z programu szkolnego kazał bym postawić pod pręgierzem, wychłostać a rany solić.

piotter aż tak bym nie uogólniał, ale jako relikwie modelarską można już zaliczyć ;-)



Też go kleiłem, tak jak mój ojciec ;-) Po latach udało mi się nabyć go jeszcze raz i... (mam wobec niego pewne plany...) ;-) :-P
Mój zakończył żywot w "filmie" ;-( Ojca egzemplarz, nie pamiętam już jak zniknął z domu.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
31-01-15 05:49  Odp: [G] Spitfire Mk.IX C 1:33 Mirosław Zbyryt
Grzech 

 

Jako jeden z niewielu modeli zachował się u mnie w całkiem dobrym stanie.Faktycznie spasowany bardzo dobrze, I tego nam trzeba.

--
Elektryczne nożyce z gór , w kosmosie nie ma większych....:-) .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024