FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
30-09-02 23:29  Re: lancaster
Cirrus       

Faktycznie tak sie przyglądam teraz poszyciu i to co ma wytrzymać , taki ciężar to zacząłem sie obawiać. Coprawda mam w zamarze zupałnego wykończenia parę warst lakieru, który przecież, umacnia całą konstrukcję....no nie wiem sam, jeszcze sie zastanowie, ale podejrzewam,ze jak zwykle będę improwizował jak w całym swoim życiu (gitara, perkusja, tak i w modelarstwie). Faktycznie opracowanie jest T. Grzelaka, zawszepodziwiałem w tym wszystkim szate graficzną jaką proponuje nam Wróbel (te szkice.......przede wszystkim), planuje sobie kupic antyrame i powiesić na scianie.....
No ale tak wiedźminie, musze parę słów sprostowania tutaj umieścić. Jak sam piszesz,ze masz powody do tego,zeby zabrać sie do tegoż modelu, ja też musze podać jakies swoje alibi i zamaskowanie mojej amatroszczyzny. Mam juz na koncie parę ciekawych modeli. Mam wspomnianego przez Ciebie Zero, jak również Su27 (mimo,ze nie przepadam za modelami współczesnymi), Fokera eIII, Rajdena i wiele wiele innych kostrukcji lepszych bądź gorszych,ale prawdę mówiąc pierwszy raz zabrałem sie do tego należycie, tak po "modelarsku", tak sobie myśle i dochodze do wniosku,ze to przychodzi z wiekiem hehehe.
Dziękuję Ci naprawde baaaaaaaaaaadzo za linki, są niepowtarzalne!!!
dziś ukończyłem nareszcie tylne płaty, no cóż z lewego nie jestem zadowolony (jak w życiu), ale prawy znacznie lepszy....juz nie moge sie doczekać jak stanie mój Avro Lancaster na "własnych nogach" i będzie dumnie zajmował jakieś miejsce na półce ,albo na ścianie.
dziekuje i pozdrawiam

 
01-10-02 07:08  Re: lancaster
marek       

Co do skrzydel to cala konstrukcje ,wszystkie wregi umocnilem podklejajac je kilkoma warstwami tektury, calos miala gruboosc okolo 0,7 mm

 
27-09-03 17:48  Re: lancaster
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jak by ktos byl zainteresowany to posiadam opracowanko karabinow do tej maszyny.

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024