FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-09-03 17:55  [nowość] Hobby Model - SAAB 105 Sk60C
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Na stronie GPM, samolot szkolny, wydawnictwo Hobby Model.

Czy ktoś zna więcej szczegółów na temat tego modelu ?

 
25-09-03 18:34  Re: [nowość] Hobby Model - SAAB 105 Sk60C
bedrzich 

 

Oglądałem toto w sklepie i powiem ze nie byłem specjalnie zbudowany... Na poziomie GPM-u sprzed lat kilku (co najmniej, niestety!)

Pozdrawiam!
-------------------------------------------
PAPIERU!

 
25-09-03 19:02  Re: [nowość] Hobby Model - SAAB 105 Sk60C
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Też oglądałem i miał trochę poprzesuwane gdzieniegdzie kolory, niestety.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-09-03 20:35  Re: [nowość] Hobby Model - SAAB 105 Sk60C
Nowotny   

Witam,

Szczerze mówiąc, to jest chyba raczej wznowienie, w spisie modeli Hobby Modelu z 1996r. pod nr 47 figuruje właśnie Saab 105, a przecież ostatnie modele z Hobby Modelu mają numery katalogowe powyżej siedemdziesiątki.

Pozdrawiam

Nowotny

 
26-09-03 09:18  Re: [nowość] Hobby Model - SAAB 105 Sk60C
gemol   

Zakupiłem ten model w Porąbce. Podobno jest to pierwsze wydanie, choć numer katalogowy stary. Z tego co słyszałem, model zaprojektowany był dawno, ale z jakichś powodów nie został wydany, mimo to w spisie modeli HM istniał. Kupuję niemal wszystko tego wydawcy ze względu na tematykę, ze sklejalnością tych modeli jest niestety nienajlepiej. P. Grabowski wprawdzie już parokrotnie zarzekał się, że zacznie opracowywać modele komputerowo /co może, choć nie musi poprawić sklejalności/, ale póki co jego modele kreślone są ręcznie.

 
26-09-03 10:34  Re: [nowość] Hobby Model - SAAB 105 Sk60C
Drewal   

Wlasnie koncze Tornado z HM, model dosc leciwy, posiada sporo elementow, ktore powinny zostac inaczej opracowane, kilka niepasuje tak jak powinny, kolor jest wlasciwie tylko podobny do oryginalu, ale ma to cos. Mimo, ze wole opracowania komputerowe, ten model kleilem z wielka przyjemnoscia. To chyba ostatnia firma, ktora sprzedaje nowe modele projektowane recznie, taki Rolls Royce modelarswa kartonowego ;-) Niedlugo modele beda projektowaly maszyny, az sie lezka kreci.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024