FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
25-09-03 21:25  Re: podwyżka cen??
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Vivit - z tym czytaniem żartowałem - nie chcę Cię mieć na sumieniu

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-09-03 21:27  Re: podwyżka cen??
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mimo Twoich wywrotowych wypowiedzi że modele być może są za tanie ;-)

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-09-03 21:44  Re: podwyżka cen??
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak już wielokrotnie wspominałem nie znam się na ekonomii ale wyrównanie cen to nie będzie chyba proces trwający 10 dni tylko kilka(nascie) lat? Więc po co się przejmować? Jeżeli jednak byłaby to terapia szokowa to obawiam sie, że czeka nas tu "kryterium uliczne" przy którym obecne "zajścia" to "dziecinne zabawy".

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-09-03 22:58  Re: podwyżka cen??
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Vat jest taki sam czy to w sklepie czy w kiosku. Niestety niektórzy sklepikarze nie chcą brać towaru ze stawką 0, a niektórzy biorą pod warunkiem, że przekwalifikuje się im na 7 lub 22 /chodzi o kasy fiskalne/.

Z tym drukowaniem cen na modelu też nie jest fajnie - przez to nie ma mnie w wielu sklepach, bo sklepikarze sobie tego nie życzą.

pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
25-09-03 23:33  Re: podwyżka cen??
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

KF - dlaczego na MKF 3-4/2002 (Prosper Lambert) VAT wynosi 0% a na Kujawiaku z 2002 - 7%. Coś się zmieniło w przepisach? Zmalało ?!!!!!!!!!

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-09-03 23:39  Re: podwyżka cen??
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tak jest, pod koniec tamtego roku nieco inaczej zdefiniowano używanie stawki 0% i kiedy przejmowałem pisma od poprzedniego wydawcy miały już właśnie stawkę 0%.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
26-09-03 00:48  Re: podwyżka cen??
Tommoz 

 

Jer-ry npisał: "Jesli ktoś zakłada archiwum modelarstwa kartonowego, to życzę powodzenia. "
Takie archiwum istnieje!!!
Z tego co słyszałem każdy wydawca w Polsce musi przekazać do Biblioteki Narodowej dwa, tzw. egzemplarze dodatkowe. Jeden do archiwum, jeden do czytelni. Zawsze (jeżeli ktoś mieszka w Warszawie) można tam pójść i pooglądać lub nawet zkserować (jeżeli ktoś chce być piratem ;) )

Pozdrawiam
P.S. Jeżeli się myle to proszę o poprawienie mnie.

 
26-09-03 00:51  Re: podwyżka cen??
Tommoz 

 

Ooops!
Oczywiście egzemplarze obowiązkowe (czy jakoś tak), a nie dodatkowe - w tekst chyba ingerował chochlik :)
Pozdrawiam.

 
26-09-03 01:37  Re: podwyżka cen??
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Qrcze Tommoz muszę to sprawdzić ;o)

 
26-09-03 07:59  Re: podwyżka cen??
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Tommoz, a nasze kochane mądrusie z okrągłego cyrku praktycznie zalegalizowały piractwo. Punkty ksero mają obowiązek odprowadzać na rzecz pewnej instytucji opłaty liczone procentowo od obrotu z tytułu wykonywania odbitek z książek i innych opracowań. Czyli czytając wprost państwo legalnie pobiera opłaty za naruszenie czyichś praw autorskich. Dla mnie paranoja.

Rajkub

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024