FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 13Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
20-10-14 09:29  [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Koresponduję z mieszkającym w Tajlandii Anglikiem. Nazywa się David Mackie. Po okresie budowania modeli z drewna, od dłuższego już czasu przerzucił się na modele kartonowe. Obecnie klei Ol-49 z „Modelika” i w Jego imieniu będę tu prowadził relację. Oto pierwsze zdjęcia, które od niego otrzymałem:

,


, ,


,

Ponieważ podałem Davidowi stronę z relacją, miło mu pewnie będzie czytać komentarze po angielsku :-)

--

Post zmieniony (20-01-15 10:22)

 
20-10-14 10:20  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Niestety z obcych języków znam tylko Łacinę - podwórkową. A co do modelu,to robi niesamowite wrażenie!!! SUPER !!!

 
20-10-14 11:54  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Beautiful job.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-10-14 12:28  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Oto część kolekcji Davida. Poprosiłem go o osobne zdjęcia każdego jego kartonowego modelu.

, ,

 
20-10-14 15:00  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Kurde,muszę się przeprowadzić do Tajlandii :) Może też będę tak kleił. Akra,jak by David się pytał,o powiedz (napisz),że ma pierwszorzędną kolekcję.

 
20-10-14 15:11  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dave (I know you will read read it): rodrus wrote you have first class collection!

 
20-10-14 15:25  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Great job Dave! Your collection is impressive!!! Greetings from Poland :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
20-10-14 15:50  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Well done! More photos please, especially of completed ships :-)

 
09-11-14 16:13  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Oto kolejne zdjęcia z Tajlandii. Lokomotywa i tender już gotowe, teraz David zabiera się za tor. Przy okazji przesłał także fotki ciężarówki Wehrmachtu, również z Modelika.

, , ,
,

,

Napiszcie mu parę słów po angielsku, bo podałem mu adres tej relacji :-)

--

 
09-11-14 16:42  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Excellent collection ! It is a pity that I see one aircraft only !
Best regards.

 
09-11-14 16:45  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Nie wiem czy tłumacz google to dobrze przetłumaczy.
Parowóz bardzo mi się podoba. Ładny standard według mnie.Ciężarówka na tle OL-49 wypada jednak słabo,ale widziałem dużo gorsze modele (choćby mój M977 Oshkosh z Fly Model).


I do not know whether the translator google translate it well.
Steam locomotive I like very much. Pretty standard to me. Truck against OL-49 falls, however poorly, but I've seen much worse models (even with my M977 Oshkosh Fly Model).

Dopisek moderatora

Rodrus, proszę o przestrzeganie regulaminu forum i nie umieszczanie w postach aniowanych i graficznych emotikonów oraz grafiki nie związanej bezpośrednio z treścią wpisu ( pkt. 7e). Szefostwo sobie tego nie życzy.

 
09-11-14 16:51  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

rodrus - nie jest to tłumaczenie doskonałe, ale z pewnością zrozumiałe. I o to chodzi :-)

 
10-11-14 13:33  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David napisał do mnie tak:

Przeczytałem komentarze z wielkim zainteresowaniem, dziękuję Ryszardowi i Rodrusowi. Do Ryszarda: mam nadzieję kleić samoloty, kilka już nawet kupiłem.
Specjalne podziękowania dla Rodrusa: wiem że model ciężarówki nie jest piękny, ale jestem nowicjuszem i to było moje pierwsze podejście do samochodu.
Bardzo podoba mi sie jego kolekcja (nauczyłem Davida jak oglądać inne relacje - Akra), bardzo dobra robota, zwłaszcza traktory. Bizon jest cudownie zdetalizowany.
Wkrótce wyjeżdżam na 90 dni, ale powrocie przyślę zdjęcia innych modeli.

 
11-11-14 22:35  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nice job. Congratulation. I going to build my first locomotive PX29 published by Modelik. I hope that result will at least half good as your.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
12-11-14 09:28  Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

A David nie wyjeżdża jednak na 90 dni, ale na jeden dzień poza Tajlandię, gdzie odnowi wizę pobytową na kolejne 90 dni :-)
Czyli że powinienem wkrótce dostać od niego fotki innych modeli.

 
17-11-14 09:00  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zmieniłem nazwę wątku, bo teraz jest to po prostu galeria modeli wykonanych przez Davida. David przedtem robił modele drewniane, od niedawna przerzucił się na kartonowe jako mniej kosztowne :-)

David późno zaczął kleić karton, bo tak na oko jest w moim wieku (jestem rocznik 1951) i de facto wciąż się dopiero uczy – ale jak widać, jest bardzo ambitny. No to lecimy.



, , , ,

, ,

, , ,




--

 
17-11-14 09:15  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten prom "Robt. E. Lee" i żaglowce są po prostu SUPER !!! Ale to chyba nie jest karton?

The ferry "Robt. E. Lee" and sailing are just SUPER !!! But it probably is not a cardboard box?

 
17-11-14 10:17  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

I żaglowce i tylnokołowiec są z drewna

 
17-11-14 10:20  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Musi się nudzić w tej Tajlandii, ze skleja modele
;)

--
Rock Honor Ojczyzna

 
17-11-14 10:32  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David jest na emeryturze, więc ma sporo czasu :-)

I kolejne fotki, tym razem tylko kolejowe:

, , ,

, , , ,

, , ,

--

 
17-11-14 13:42  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
forfy   

Ale bajer:) Też chciałbym taki złożyć..

--
http://www.laetari.pl/

 
17-11-14 14:10  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Szkoda,że te fotki są takie ogólne. Te modele zasługują na oddzielne galerie,albo chociaż dokładniejsze zdjęcia pokazujące też detale. Ale kolekcja FANTASTYCZNA !!!

It is a pity that these pics are general. These models deserve a separate galleries, or even better photographs showing a detail. But the collection FANTASTIC !!!

 
17-11-14 15:18  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,bardzo ładna kolekcja,nawet Radomka,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
17-11-14 15:23  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David czyta Was :-)

 
20-11-14 13:08  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dziś nowe fotki modeli Davida. Najpierw karton. Nazwy zaczętej właśnie lokomotyw nie domyślam się.


, , ,
,

A teraz gotowy w połowie drewniany model żaglowca. Na razie czeka, aż David zmęczy sie kartonem :-)

, , , ,

A oto sam David. Właśnie pomaga swej tajskiej rodzinie zebrać ryż. Bez maszyn. Pisze, że ciężka praca , a do tego gorąco. Ja myślę, że ciężka...

,

--

 
20-11-14 14:55  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,tym "sierzbem tatowym"jak mawiał Pawlak trochę im zejdzie,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
20-11-14 15:20  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Żaglowiec wygląda wspaniale,Szkoda,że niedokończony. A parowozik to czasem nie ten z serii Bn co wydał Modelik?

Sail boat looks great pity that unfinished. A parowozik is sometimes not the series Bn which gave Modelik?

 
20-11-14 15:30  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Parowóz jest z Modelika, na pewno.

Steam locomotive is from Modelik, for sure.

 
20-11-14 15:44  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

https://modelik.pl/product_info.php?cPath=25_80_81&products_id=447 Oto i parowóz. :)

--

Post zmieniony (20-11-14 15:44)

 
20-11-14 16:50  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Just wondering David, why won't post here by yourself? With a litle bit of help from Google Translate (and Akra) you can get through the registration process :-D

 
21-11-14 08:31  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

killy9999, jeśli chcesz oglądać same dobre fotki, to lepiej niech ja je najpierw segreguję i potem tu umieszczam :-)
Nie sądzę, żeby Dave był szczęśliwy przebijając się przez instrukcje Konradusa, nawet jeśli bym mu je przetłumaczył. Sądzę że moje pośrednictwo mu pasuje. Przy okazji: nasza korespondencja ma raczej prywatną naturę, przy okazji z fotkami modeli w tle.


killy9999, if you want to see only photos of good quality, it's better to let ME segregate them and then put here:-)
I think Dave would not to be too happy to go through Konradus instructions, even duly translated by me. My assistance is quite convenient for him, I think. By the way: our correspondence is rather of private nature, with some pictures of models in the background.

 
23-11-14 11:02  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

A oto kolejne fotki z Tajlandii. Zanim pokażę zdjęcia drewnianych żaglowców, najpierw kolejny raport
z budowy lokomotywy Henschel z Modelika:



A teraz już trzy żaglowce:

, , ,
, ,


,


, , , ,


,

Jak już pisałem, David przerzucił się na karton bo takie modele są mniej kosztowne, oraz – chyba przede wszystkim – powstają szybciej niż te drewniane. No to czekajmy na ukończenie lokomotywy :-)

--

 
23-11-14 11:20  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Parowóz wychodzi bardzo ładnie,ale te żaglowce są po prostu CUDOWNE !!! Gratuluję !!!

Locomotive comes out very nicely, but these sailboats are simply WONDERFUL !!! Congratulations !!!

 
23-11-14 16:46  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

rodurs - Dave prosi o przekazanie podziękowań za Twoją pochwałę :-)

 
25-11-14 15:07  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jak widać, David nie tylko sierpem umie sie posługiwać :-)


A oto kolejne fotki parowozu Henschel
, , ,

--

 
25-11-14 15:37  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Akra napisał: David nie tylko sierpem umie się posługiwać :-)

Ha, ha, ha - były w Polsce takie podobne, Dzik nazywały się:

1965, ciągnik DZIK-2, 372 cc, 8,5 KM



https://www.google.pl/search?q=traktorek+dzik&client=firefox-a&hs=6BJ&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=W5V0VPHSPM70arvCgLgI&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1352&bih=546&safe=vss

--

Post zmieniony (25-11-14 15:43)

 
25-11-14 15:55  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Jarku,wszystko ok,ale jak się przyjrzysz uważnie to ten Davida ma z przodu sportowe nisko profilowe i bezdętkowe koła :) I ma ładniejszy reflektor !
A co do modelu,to widzę że prace poszły na przód. Piękna i czysta robótka.


Jarek, all ok, but how you look at it carefully that David has a at the front low-profile sports and tubeless wheels :)
And has a nicer spotlight! And as for the model, I see that the work went forward. A beautiful and clean piece of work.

 
26-11-14 07:46  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Dave – I'm impressed. You do magnificent wok! I mean models, cuz I don't know about agriculture ;) Wooden ships are so awesome that I'm ready to sail away across the world aboard everyone of them!!!

---
For Poles:

U góry kupa zachwytu.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
27-11-14 13:59  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zbiory ryżu są ważne, ale pomimo tego David nie przestaje kleić :-)

, , ,
, ,

David, everything is perfect, but WHERE ARE THE TRACKS?
(David, wszystko jest znakomite, ale GDZIE SĄ TORY?)

--

 
27-11-14 14:13  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,mimo ładnie sklejonych modeli nie można ich w pełni obejrzeć wszystkie zdjęcia są robione pod światło,,najlepsze były by takie baksztagi ,pozdrawiam Marek

-PS>ups -pracuję na Operze wszystko podkreśla

Post zmieniony (27-11-14 14:16)

 
27-11-14 15:30  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dave, marek1 claims your photographs are made against the light. That's true for tank cars. I think side light would be better.

Post zmieniony (27-11-14 22:22)

 
01-12-14 08:46  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Może za kilka miesięcy ktoś z nas będzie jadł ryż zebrany przez Davida? Szukajcie w sklepach ryżu z Tajlandii :-)
Maybe in a few months one of us will eat rice harvested by David? Seek rice from Thailand in the shops :-)


Lokomotywa rozbudowuje się. Pokrętła na piątym zdjęciu to najwyraźniej laserki. Sądzę, że to najlepsze rozwiązanie.
The making of the locomotive model is in progress. Knobs on the fifth picture are apparently made of laser-cut parts. Best solution, I think.
, , , ,

Mając taką różnokolorową podstawkę pod wycięte części, pewnie nie potrafiłbym znaleźć większości z nich :-)
With such a multi-colored plate on the table, probably I would not be able to find most of the cut-out parts :-)



DAVID: AFTER ZOOMING YOU WILL FIND SOME PICTURES ARE STILL NOT SHARP ENOUGH. TRY BETTER :-)
(Po powiększeniu zobaczysz, że nie wszystkie zdjęcia są wystarczająco ostre. Postaraj się bardziej)

--

 
01-12-14 10:37  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Na 3 zdjęciu widać, że komin nie bardzo udało się uformować. Ale reszta modelu OK !!!

On the 3rd picture you can see that the chimney was not very successful form. But the rest of the model OK !!!

 
01-12-14 11:58  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Akra napisał: Szukajcie w sklepach ryżu z Tajlandii. Seek rice from Thailand in the shops

Właśnie szukałem, znalazłem dwa gatunki ale który jest z Tajlandii, pojęcia nie mam. Może mnie ktoś oświeci.
I was looking for, and I found two species that is from Thailand, I have no idea. Can someone enlighten me.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-12-14 12:15  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

To będzie pewnie - ten smaczniejszy :)

 
01-12-14 13:20  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ale nie widzę PRODUCE OF THAILAND?

 
01-12-14 13:45  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dave napisał/ David wrote:
„I see what you mean about photos not to good I use telephone camera. Next time I try different phone. I see what Rodus is saying about chimney it dosnt look that bad in real life. i will look closer tomorrow. I do appreciate all the comments critical or not. I do feel very inadequate compared to all these Polish guys. I wonder do they ever do anything less than perfect??”

Tłumaczę nie dosłownie, ale żeby wyszło jak najlepiej po polsku :-) - Translation into Polish:
Rozumiem, co masz na myśli w sprawie niedobrych zdjęć, używam aparatu w telefonie. Następnym razem wezmę inny aparat. Przeczytałem, co Rodus pisze o kominie, w realu nie wygląda tak źle. Przyjrzę się temu jutro. Doceniam wszystkie uwagi: krytyczne, czy nie. Czuję się bardzo przeciętny w porównaniu do tych wszystkich polskich chłopaków. Zastanawiam się, czy oni kiedykolwiek robią coś, co nie jest perfekcyjne?

Ostatnie zdanie to nie jest ironia! Dave ogląda zdjęcia Waszych modeli, ale chyba najbardziej rzuciły go na kolana modele Precyzyjnego :-)
And same in English: The last sentence is not just an irony! Dave watches photographs of your models, but there are Precyzyjny’s models, which threw him back on his knees :-)

Dave, do not worry – you can find here also many models of - say - medium class. I think it was my mistake to send you www pages with top models only :-). When I look at them, I feel very small as well :-)
And same in Polish:
David, nie martw się. Możesz tu znaleźć także wiele modeli klasy – powiedzmy – średniej. Myślę że było pomyłką wysyłanie ci adresów stron www tylko z najlepszymi modelami. Kiedy patrzę na nie, to też czuję się malutki :-)

Post zmieniony (01-12-14 13:47)

 
01-12-14 14:00  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Modele ''Precyzyjnego'', powalają wszystkich na kolana. To jest zupełnie inna klasa.
A co do "nie perfekcyjnych" modeli,to nawet najlepszym się zdarza. Po za tym każdy kiedyś zaczynał, a to co oglądasz na forum to najczęściej wiele,wiele,wiele albo i więcej lat praktyki. Mnie podobają się Twoje drewniane modele, zwłaszcza żaglowce. Gdybym ja,albo inny modelarz kartonowy wziął się za takie to efekty na początku też byłyby gorsz niż Twoje. Praktyka czyni MISTRZA. A przynajmniej średniego modelarza ,

Models 'Precision', allows them all to their knees. This is a whole different class.
And as for the "not perfect" models, even the best happens. After that, everyone started, and what you see on the forum is the most many, many, many or even more years of practice. I liked your wooden models, especially sailing. If I, or any other modeler cardboard took it for such effects would be the beginning of a worse than yours. Practice makes MASTER. Or at least the average modeller

--

Post zmieniony (01-12-14 15:41)

 
01-12-14 15:37  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Akra napisał: Ale nie widzę PRODUCE OF THAILAND?

Ha, gdyby pisało, to nie byłoby sprawy. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-12-14 15:45  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

To skąd wiesz, amigo, że któryś ryż jest z Tajlandii?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 13Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024