FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
10-10-03 13:40  Re: Czeskie modele
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Demon, a gdzie załatwiłeś te modele? W jakimś sklepiku w Bielsku? Bywam w tym mieście i chętnie bym skorzystał z jakichś namiarów.
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
10-10-03 20:38  Re: Czeskie modele
Waldemar   

Demon.Modele dotarły.Serdeczne dzięki.

 
10-10-03 20:48  Re: Czeskie modele
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Fokker: no to się cieszę, mam nadzieję że o to Ci chodziło : )
MałaMi: dokładnie w sklepie w Bielsku. Jeśli się orientujesz gdzie jest "kościół w Białej" to trafisz. Obok niego jest ulica Szkolna i zaraz na jej początku prostopadła do niej zdaje się głęboka. Jakieś 15m od skrzyżowania po lewej stronie jest modelarski: "Sklepik z marzeniami", tam czasami można spotkać trchę modeli z Betexy. Jak kiesyś będziesz w Bielsku, daj znać, może wpadniemy gdzieś na jakieś

 
11-10-03 00:17  Re: Czeskie modele
P40   

Demon nie wprowadzaj ludzi w błąd- jak wchodzisz w Głęboką od kościoła w Białej to sklep jest po prawej stronie, a na szyldzie pisze "Sklep Modelarski" - "Sklepik z marzeniami" był przed przeniesieniem go z ul. Stojałowskiego koło mostu na Białce. A tak poza tym to żadnych modeli z Betexy tam nie widziałem. Jutro się wybiorę tzn już dzisiaj i zapytam gostka. W ogóle w Bielsku jest cieniutko jezeli chodzi o sklepy modelarskie. Podobno w Cieszynie (Polskim) jest super zaopatrzony sklep tylko nie wiem gdzie.

 
11-10-03 10:12  Re: Czeskie modele
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Demon: znam ten sklepik, czasem tam bywam, ale faktycznie Czeskich modeli tam nie widziałem. A jest jeszcze sklepik na Zamkowej chyba, ale tam jeszcze gorzej z kartonem :o( A małe bezalkoholowe jak najbardziej - dam znać jak kiedyś zawitam.
P40: w polskim Cieszynie sklepik jest na Głębokiej, w bramie (jak idziesz w dół to po prawej stronie). Faktycznie, wybór dosyć duży, ale same polskie. Ale bardzo miły pan fascynat.
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
13-10-03 08:01  Re: Czeskie modele
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

P40: a czym wprowazdiłem w błąd??? Wszystkie informacje które przekazałem są prawdziwe. Napisałem po lewej stronie od skrzyżowaania, a nie drogi, trafiając na Głęboką sklep się znajdzie, tym bardziej że podałem odległość. A czeskich modeli tam znalazłem całkiem sporo. Jest trochę budowli, były pojazdy Star Wars z Betexy (piszę były bo ja je wykupiłem), można trafić na jakieś Skody i inne, więc myślę, że jest tego całkiem sporo. Wystarczy sobie spokonie pooglądać.

 
13-10-03 12:42  Re: Czeskie modele
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Eee, ludzie, to oba sklepy - w Cieszynie i w Bielsku są na Głębokiej? W polskim Cieszynie sklep jest na takiej ulicy którą się idzie pod zamek (i do przejścia granicznego), tak dosyć stromo w dół. I w pewnym momencie jest brama po prawej i w bramie po lewej stronie po paru schodkach - sklepik.
Demon, czekaj, tzn. że "Sklepik z marzeniami" znowu się przeniósł? Bo ja kojarzę tę lokalizację blisko centrum, nad rzeką Białą. A tej nowej nie znam. A powiedz, jakie ceny np. budowli z Betexy?
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
13-10-03 12:57  Re: Czeskie modele
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Mała Mi dokładnie sklepik przeniósł się coś niecały miesiąc temu. Jak byłem ostatnio to zwracałem uwagę na Star Wars bo kupowałem dla jednego z forumowych kolegów i na ceny nie zwracałem uwagi, wiem tylko że było kilka zeszytów z budynkami czeskiej produkcji. Jak wiesz gdzie sklepik był w starej lokalizacji to do nowej też trafisz. Jest prawie przy tej głównej drodze co idzie od zamku i przy której był przy Białce, tylko jakieś 500m dalej. Opis dawałem wyżej.

 
13-10-03 13:19  Re: Czeskie modele
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dzięki Demon, jak będę miał być :o) w okolicach to nie omieszkam zaglądnąć. Tylko na razie się nie zapowiada :o(((.
A i tak w Bielsku macie lepiej niż ja tu pod Tatrami. U nas to już zupełna susza kartonowa - tylko turyści i oscypki... Dobrze, że chociaż MKF/KŚ i MM dochodzą. A i Haliński się zdarzy, czy inne tam Super Modele. Ale poza tym co w kioskach to już guzik. Ani pół malutkiego sklepiku. Ratuje mnie Kraków i - czasami - Bielsko.
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
13-10-03 13:25  Re: Czeskie modele
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No to ja zapraszam w trochę niższe góry ale za to bogatsze w modele : )

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024