FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-09-03 09:02  Wagony - podkładanie się ....
Wojciech Cięciwa   

Po ciężkich namowach mojego kolegi, zapalonego miłośnika koleji postanowiłem pokazać to co mam aktualnie zrobione z wagonu Kdt [oczywiście fragment]

Tutaj znajduja sie trzy [3] strony z elementami, które mogą dać pojęcie o wagonie.
http://www2.zarz.agh.edu.pl/~cieciwa/Kdt-45.pdf
Nie ma na tych arkuszach zestawów kołowych, sprzęgów, zderzaków oraz wiekszej części góry. To będzie dostępne w końcowym modelu. Mam nadzieję, że ten model pojawi się na początku października.

Jeszcze kilka uwag.
- wydruki są czarno-białe same kontury.
- wagon [z powodu problemów z drukarką] nie był jeszcze sklejany więc nie mam pojęcia czy jest sklejalny.
- brakuje instrukcji budowy, jednak przy przestudiowaniu kształtu elementów można się zorientowac, co jak i gdzie przykleić - przepraszam, nie miałem sił i ochoty na robienie instrukcji.

Bardzo bym prosił o opinie na temet tego mojego "tforu" -- to mój pierwszy konstruowany model.

Mimo wszystko, życze przyjemnej zabawy.
Wojciech "Sas" Cięciwa

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
25-09-03 09:26  Re: Wagony - podkładanie się ....
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ciekawa sprawa. Rozumiem że to skala 1:45. Trochę za mało elementów, żeby powiedzieć coś o sklejalności. Czekam na zakończenie i życzę powodzenia oraz wytrwałości. A to będzie free modelik?
PZDR. Mała Mi

 
26-09-03 01:41  Re: Wagony - podkładanie się ....
Marcin_NYC 

 

link nie dziala:(

 
26-09-03 01:46  Re: Wagony - podkładanie się ....
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

No fakt teraz nie działa, ale jakoś przed południem działał.

 
28-09-03 19:55  Re: Wagony - podkładanie się ....
Marcin_NYC 

 

No i co z tym link'iem????

 
29-09-03 13:00  Re: Wagony - podkładanie się ....
Wojciech Cięciwa   

Na ogół działa :)
Choć przyznaję czasami wiek maszyny [i części - 7lat pracy non-stop] daje o sobie znać.

Powinno już być OK.

 
29-09-03 13:23  Re: Wagony - podkładanie się ....
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Sas, a co z resztą części wagonu? Będą dostępne?

It'll End In Tears

 
29-09-03 14:51  Re: Wagony - podkładanie się ....
Wojciech Cięciwa   

Beda :)

Powoli powstaja.
Powoli, bo materialow zrodlowych nie ma prawie wcale, a ja stacji jeszcze nie dopadlem takiego wagonu :)
Zreszta i tak, na model wystawowy to sie raczej nie nada ....

 
03-10-03 11:29  Re: Wagony - podkładanie się ....
Wojciech Cięciwa   

OK.

Jest dostepne wszystko to co moge udostepnic.
Model jest w skali 1:45

P.S.
Przyjemnej budowy i duuuuzo cierpliwosci ...

 
03-10-03 11:44  Re: Wagony - podkładanie się ....
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wygląda pięknie, tylko widzę tu jeszcze parę "białych plam". Rozumiem, że tak musi być. Spróbuję to w wolnej chwili wydrukować i popełnić, ale nie obiecuję żadnego terminu, bo ostatnio mam niewiele czasu :o(
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024