FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-09-03 08:10  Kartonowy Fan...
misiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam!Czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie moge dostac zalegle (kilka nr.) oraz obecne numery?Widze ze zostanie wydany nr. specjalny a nie wiem gdzie w Krakowie moge dostac ww.Swego czasu mozna bylo zaopatrzec sie w Phantomie ul.Slawkowska ale od dluzszej chwili nie otrzymuje on nowych nr.W kioskach tez nie znalazlem.....Licze na podpowiedz...

 
18-09-03 08:35  Re: Kartonowy Fan...
Wojtek_L   

Najprościej tutaj:
http://answer.konradus.com

******************
Pozdrawiam
Wojtek
GG: 3584271
******************
wszystko co pływa

 
18-09-03 18:48  Re: Kartonowy Fan...
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

chłopie, w księgarni technicznej na podwalu jest ( obecnie byl) bardzo duzy wybor modeli, wkrytce powinno cos pzrybyc

 
18-09-03 19:17  Re: Kartonowy Fan...
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

W księgarni technicznej na podwalu byłem godzinę temu. Jedynie kolekcja modeli morskich JSC jest liczna. Poza tym są 2 ( dwa ) modele Questu, ze trzy Modeliki, dwa Fly-e i ze trzy MKF-y oraz kilka kamieniczek EMA-2000. Leży też 1 egz. ostatniego nr-u KF. Kicha niesamowita !

A że nie ma Kartonowego Fana ( ? ) - zapytajcie KF-a kiedy był łaskaw zaszczycić nas ostatnim, lipcowym zresztą numerem, wydawanego przez siebie pisemka.

Czołem
Leon

 
18-09-03 19:59  Re: Kartonowy Fan...
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jak już pisałem w którymś poście na nowy numer trzeba będzie jeszcze poczekać conajmniej kilka dni... Zresztą to dotyczy też innych moich czasopism.
A jeżeli chcecie żeby KF był w Waszym mieście podajcie mi adres a lepiej nawet telefon jakiejś księgarni, sklepu papierniczego itp. Postaram się o to, żeby moje pisemka były tam dostępne.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-09-03 22:22  Re: Kartonowy Fan...
jaceksw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

http://www.techniczna.com.pl/ o ta ksiegarnie chodzi.

Panowie Krakusi przypominam o czyms takim jak Klub Kartonowego Lajkonika, chyba jeszcze nie byliscie?

Pozdrawiam
Jacek

 
20-09-03 07:05  Re: Kartonowy Fan...
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

ostatnoi podwale swieci pustakiami, ale normalnie, jest wrecz na odwrot:)

 
23-09-03 14:40  Re: Kartonowy Fan...
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Podwoje KKL sa szeroko otwarte dla wszystkich modelarzy kartonowych, a wsrod znajomych zawsze jest szansa sie wymienic, czy uzyskac jakas inna pomoc.... ;)
Oczywiscie nikt nikogo do niczego nie bedzie zmuszal!

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024