FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-04-15 13:14  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Nie impregnowałem jakoś nie moge się do tego zmobilizować do tego, zawsze psikam bezbarwnym po skończeniu modelu.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
18-04-15 16:06  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To polecam poeksperymentowac. Retusz nawet gdy wyjdzie na druk przetrzesz palcem i sladu nie ma. Masz wtedy pokrytą tylko ciętą krawędź kartonu.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki
IJN Haguro

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN I

 
18-04-15 16:09  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dzięki za radę,jaki lakier będzie najlepszy?

--

Post zmieniony (19-04-15 13:19)

 
19-04-15 13:29  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, Update warsztatowy z budowy silnika Posklejałem: blok silnika, kolektory dolotowe, kolektory wylotowe, kable zapłonowe, obudowę sprzęgła, koła pasowe z paskami klinowymi i całą masę innych detali oraz zacząłem drutologię stosowaną. Cały silnik był malowany ponieważ wycinankowe kolory srednio mi pasowały, Jednostka napędowa jest już na stałe zamocowana w ramie.




P.S. Pytanie do znawców tematu: na jaki kolor pomalować te wszystkie przewody które aktualnie są miedziane?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
30-04-15 20:59  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Małe ostrzeżenie dla chcących budować ten model w standardzie: Na szarych elementach silnika są straszne różnice odcieni między arkuszami. Na dzień dzisiejszy przychodzą mi do głowy tylko 3 opcje.
1. Cały silnik malować (co aktualnie robię).
Lub
2. Nie przejmować sięi robić tak jak jest.
Lub
3 Zrobić tak żeby tylko silnik był i zamknąć dziada na głucho. :)

P.S. Walczę z chłodnicami więc pewnie aktualizacja niedługo..

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
01-05-15 08:15  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wszystko pięknie ładnie tylko proszę o zdjęcia na jednolitym tle a nie w takim "misz-maszu".

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-05-15 09:35  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Panowie, następne zdjęcia będą na jednolitym tle. A z kolorem przewodów już się wyjaśniło i będą czarne.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-05-15 20:09  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, miło mi zakomunikować, że po kilku tygodniach budowy skończyłem kolejny etap czyli silnik modelu. Nie skłamie jeżeli napiszę że dał mi popalić prawie tak mocno jak zawieszenie.Nie wszystko jest idealnie ale jestem zadowolony, że skończyłema, poza tym większości i tak nie bedzie widać. Plama na prawej chłodnicy to CA, w którym przez nieuwagę udało mi się element położyć :( , ale bedzie to drażnić tylko do momentu wklejenia osłon.




Jutro postaram się zrobić jeszcze kilka lepszych fotek bo dzisiaj już się ciemno robi. Zapraszam do komentowania i konstruktywnej krytyki.


P.S. Do osób budujących ten model: w rysunki wkradł się mały błąd i tam gdzie są przewody chłodnicowe o oznaczeniu wz.65 powinien być wz.60.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
04-05-15 09:14  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Ło matko ile drobiazgow w tym silniku. Mega dziubdziania zeby to zlozyc. Widac ze sporo pracy i nerwow to kosztowalo,ale trzeba przyznac ze wyszlo fajnie. Plame traktuj jako slady eksploatacji ;) zawsze mozesz tam troche imitacji rdzy zrobic lub imitacje plam p oleju :) i bedzie fajnie :) zbyt czysty silnik nie wyglada wcale lepiej niz upaprany :) dobra robota i tak trzymaj :)

 
04-05-15 15:46  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Świetnie wykonałeś silnik.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
10-05-15 15:59  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, dziękuję za tak pochlebne komentarze.

@ Daniello, na 99% silnika nie będę brudził ponieważ po 1. nie bardzo umiem to robić a po 2. boję się, że jak będę próbował manipulować tam jakimś narzędziem to coś urwę.

Dziś mały postęp, podczas budowy błotników moja ciekawość i niecierpliwość wzięła górę i zamiast zajmować się detalami błotników po ich zamontowaniu skleiłem osłony silnika. Na razie bez żadnych detali tylko samą ramę i ,,blachy". Dało to w sumie 2 efekty:
1, Zaspokoiło moją ciekawość.
2. Pozbyłem się plamy na chłodnicy .:D






--

Post zmieniony (12-05-15 16:47)

 
10-05-15 16:06  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Model pięknie Ci idzie. Popracuj nad ortografią.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
12-05-15 08:13  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pięknie to wygląda. Co do błędów, jako przeglądarki używaj FireFoxa, ten program podkreśla błędnie napisane wyrazy, co widać poniżej:



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
12-05-15 16:47  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Błędy poprawione, dziękuję za komentarze.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
16-05-15 20:34  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, dzisiaj tylko 3 fotki warsztatowe pokazujące wykonaną od podstaw na podstawie fotek oryginału podporę klapy silnika, fotki są nienajlepsze ponieważ robione przy sztucznym swietle. Wszystkie malarskie babole będą poprawiane jeszcze.



Liczę na konstruktywną krytykę ponieważ pierwszy raz robiłem element od podstaw na podstawie zdjęc.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
16-05-15 22:00  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie Ci idzie. detale powalają.

--
Pozdrawiam Darek

 
17-05-15 20:04  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

O kruca blaszka,ile tu klamotów!!!!!!

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
18-05-15 16:03  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Kolejne fotki tym razem bardziej ogólne. Doszła cała kupa detali takich jak: kanistry, gasnice, chwyty powietrza, cała tona śrubek oraz inne elementy, których nazwać nie umiem. Przewód przy elemencie na fotce nr.3 wykonany jest z zawinientego papieru metodą opisaną przez Rajkuba tylko zamiast bibułki od papierosa użyłem zwykłej kartki, taki zabieg spowodowany jest brakiem odpowiedniego druta. Wszystkie klapy silnika są w pełni ruchome, niestety z 4 podpórek jedna się zakleiła na zawiasie i się nie składa :( nie wpływa to jednak na zamykanie klapy.


Zdjęcia są lekko "zamglone" ponieważ dopiero po zrobieniu zdjęć się skapnąłem, że " warto by wyczyścić obiektyw".

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-05-15 21:53  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Pytanie do wszystkich zaglądających: Jak wyczyścić szybki w modelu z odcisków palców? Ostatnio jak pod światło popatrzyłem na tego potworka to się trochę przeraziłem wypalcowaniem szyb.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
26-05-15 22:37  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Patyczek higieniczny nasączony spirytem, lub środkiem do czyszczenia obiektywów lub monitorów LCD powinien pomóc. Wystarczy przetrzeć delikatnie.
Ps. Model świetnie się prezentuje. Powodzenia w dalszej budowie

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
26-05-15 22:48  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zazdroszczę jak patrzę ile już zrobiłeś. Dziś dostałem swojego Maza, ilość detali przeraża:). Roboty mam na 3 lata jak nic.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
03-06-15 15:14  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
Po około 2 tygodniach powracam z forumowych zaświatów z kolejną porcją fotek. Tępo budowy zwolniło a to za sprawą detali na pokrywach silnika, zrobiłem zawiasy i wywietrzniki oraz wziąłem się za zapinki klap silnika. Po zrobieniu dwóch w/w elementów i przeglądzie swojego słownika brzydkich wyrazów przy okazji tego jak ten wielki około 5mm detal spadał mi na dywan :/ . Na szczęście dywan nic mi nie zjadł :) Stwierdziłem,że zrobię coś większego i tak powstała wyciągarka w wersji podstawowej czyli bez żadnych detali na oslonach, wnętrze sobie odpuściłem bo nie miałem zamiaru robić kolejnych podnoszonych klap. Model mam zamiar wziąć na WSMK jako ,,Model w budowie".



Tym, że klapy nie do końca sie domykają jakoś średnio przejmuje, bo model będę prezentował z otwartymi klapami mniej więcej tak:



Oczywiście klapy od wewnątrz jeszcze podmaluje.

P.S. ZApinki na fotkach są jeszcze przed malowaniem, malował będę wszystkie na raz.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 16:44  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Model prezentuje się świetnie, wykonanie super. Tylko nie zapomnij o tegorocznym Garnizonie :-)
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
03-06-15 17:59  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

PABLOS, Widzę nie dajesz za wygraną :-). Ile razy napiszę, że na tegorocznym Garnizonie Maza na 99% nie będzie bo na naszej wystawie nie ma działu ,,modele w budowie " ,to delikatnie, ale jednak jasno sugerujesz chęć zobaczenia modelu :-) . O ile z samą cięzarówką bym się wyrobił to na pewno nie zdążę z przyczepą i czołgiem ( ten drugi jeszcze nawet wydany nie jest bo czekam na T-64). Ale będę z nim we Wrocławiu a sądząc po Twoim wpisie z innego wątku też się wybierasz to będziesz miał szansę zobaczyć ten model ( chociaż będzie mu jeszcze kilku części brakować). A tak swoją drogą na chwilę zawieszam budowę Maza bo mam go dość a zostały same najgorsze pi*****ki, nie bedzie to długa przerwa, ale na WSMK raczej przyjedzie w stanie widocznym na fotkach.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 18:17  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Nawet zdecydowanie sugeruję chęć zobaczenia modelu na żywo :-) Jestem pewien że byłby perełką na Garnizonie. A sam już się zdecydowałem zbudować Maz-a z konkurencyjnej firmy. Po zdjęciach które zamieściłeś widać,że ,,mój'' model jest mniej zdetalizowany,więc powinienem sobie poradzić... a do Wrocławia chętnie bym się wybrał,pod warunkiem że znajdę czas.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
03-06-15 18:22  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Za rok pewnie będzie mógł być "perełką". A w tym roku będziesz musiał się zadowolić M24 chaffeem i może czymś jeszcze. A co do Twojego Maza: będzie relacja?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 18:27  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Przyznam że Twoja relacja spowodowała że zastanawiam się nad tym poważnie.
Myślę że takie porównanie obu modeli budowanych w standardzie byłoby ciekawym
tematem.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
03-06-15 18:33  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Na pewno będzie ciekawa tym bardziej, że tego z Answera chyba nikt jeszcze "publicznie" nie robił. Gdybyśmy byli na podobnym etapie moglibyśmy sie nawet dogadać z relacją podwójną, o czym zresztą pisałem na początku swoich zmagań z moim potworkiem :). Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać aż na forum pojawi się Twoja relacja i będzie drugi Maz z Głogowa (tak właściwie to pierwszy bo ja z Serbów jestem) :).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 18:41  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Model faktycznie nie doczekał się chyba ,,publicznego'' zaprezentowania, tym bardziej mnie zaciekawił. Ale już w piątek przed południem odbiorę przesyłkę na poczcie i przewertuję dokładnie zawartość :-)

--
PABLOS

 
03-06-15 20:17  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

LuZak: Model mam zamiar wziąć na WSMK jako ,,Model w budowie".
I to jest bardzo dobra wiadomość. Będzie co fotografować.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
03-06-15 20:30  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kawał fajnego smyka powstaje. Szkoda tylko, że popękałeś papier na klapach przedziału silnikowego. Trochę to widać ale ogólnie jest miodzio.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki
IJN Haguro

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN I

 
03-06-15 20:36  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

IJN Łukasz, do tych klap podchodziłem dwa razy (do modelu jest dołączony duplikat tego arkusza), ale za każdym razem wychodziły lekkie załamania. Po zakończeniu budowy zamierzam go lekko przykurzyć więc może się uda to zamaskować.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
04-06-15 22:25  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Model wychodzi całkiem fajnie. Szkoda, że nie będzie mi dane zobaczyć go na żywo we Wrocławiu.
Na tym etapie, możesz już powiedzieć, że widać początki końca ;]

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
25-06-15 13:13  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
I stało się. dzisiaj po około 8 miesiącach budowy dokleiłem ostatnie elementy do ciężarówki. Podsumowując: Model świetnie opracowany, detalizacja na super wysokim poziomie, sklejalność wzorowa. Niestety moje wykonanie nie jest idealne, zdaję sobie sprawę z tego, że wielu z Was skleiło by tego Maza lepiej. Jednak osobiście jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Na razie tylko kilka fotek ogólnych, ponieważ więcej fotek będzie w galerii całego zestawu.



--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-06-15 13:24  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gratulacje! Naprawdę fajnie wykonany model!

--
Pozdrawiam Darek

 
25-06-15 14:47  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


wykonanie pierwsza klasa... no i już masz z górki :)

--

Post zmieniony (25-06-15 20:31)

 
25-06-15 20:27  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przyłączam się do gratulacji.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki
IJN Haguro

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN I

 
25-06-15 21:54  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

no, to teraz tylko naczepa, a potem coś na naczepę i będzie cudnie

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
26-06-15 13:46  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dziękuję za pochlebne komentarze. Macie rację, że teraz już z górki, chociaż jak patrzę na zawieszenie i koła to mam pewne wątpliwości. Co do tego "czegoś" na przyczepę to jestem otwarty na propozycję, bo przyznaję, że nie mam pomysłu jaki model mógł bym umieścić na przyczepie.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
26-06-15 19:05  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Proponuję ten z okładki :D

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
26-06-15 19:08  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Rozmawiałem z Panem Karolem na WSMK i mówił, że już nie ma.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
26-06-15 19:44  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


proponuję Kruga hihihi

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
26-06-15 19:47  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Czy Wy mnie chcecie wykończyć ? hihihi

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
27-06-15 13:08  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

teciak by się przydał porządnie wydany

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
27-06-15 13:13  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przyznam, że kiedy widziałem galerię maza z pustą naczepą transportową to idealnie usiadł mi na niej uszkodzony wojskowy kraz

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki
IJN Haguro

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN I

 
27-06-15 13:30  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ha, to jest myśl, kraza mam

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
27-06-15 16:44  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Tommy, Dobrze prawisz z tym teciakiem przydał by się i to bardzo. Answer zapowiadał T-64, ale nie wiem kiedy mają zamiar go wydać. Z tym Krazem to raczej nie dałbym rady zrobić go uszkodzonego więc raczej odpada. Ostatnio przyszedł mi do głowy 2S9 Nona z WMC jak nic innego nie znajdę to będzie Nona na przyczepie.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
28-06-15 23:30  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A czemu od razu uszkodzony ma być ten Kraz? Jak gdzieś MAZ z naczepą jechał, a za nim Kraz to wydaje się logiczne załadowanie Kraza na naczepę. Mniej paliwa szkło i szofer Kraza miał wolne:). W sprawie teciaka to może Model Kom coś nam wyszykuje:)

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
29-06-15 06:31  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Jeśli chodzi o Kraza to wolałbym raczej coś na gąskach więc raczej odpada.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
29-06-15 11:48  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
Dzisiaj pierwsza odsłona przyczepy. Jedynym problemem jest wielkość modelu, bo ciężko się manewruje ponad 50 centymetrowym modelem a to jeszcze nie jest pełna długość.



I fotka poglądowa z ciągnikiem. Nie mogłem się powstrzymać :).



--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024