FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 23Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
03-06-15 20:30  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kawał fajnego smyka powstaje. Szkoda tylko, że popękałeś papier na klapach przedziału silnikowego. Trochę to widać ale ogólnie jest miodzio.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
03-06-15 20:36  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

IJN Łukasz, do tych klap podchodziłem dwa razy (do modelu jest dołączony duplikat tego arkusza), ale za każdym razem wychodziły lekkie załamania. Po zakończeniu budowy zamierzam go lekko przykurzyć więc może się uda to zamaskować.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
04-06-15 22:25  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Model wychodzi całkiem fajnie. Szkoda, że nie będzie mi dane zobaczyć go na żywo we Wrocławiu.
Na tym etapie, możesz już powiedzieć, że widać początki końca ;]

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
25-06-15 13:13  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
I stało się. dzisiaj po około 8 miesiącach budowy dokleiłem ostatnie elementy do ciężarówki. Podsumowując: Model świetnie opracowany, detalizacja na super wysokim poziomie, sklejalność wzorowa. Niestety moje wykonanie nie jest idealne, zdaję sobie sprawę z tego, że wielu z Was skleiło by tego Maza lepiej. Jednak osobiście jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Na razie tylko kilka fotek ogólnych, ponieważ więcej fotek będzie w galerii całego zestawu.



--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-06-15 13:24  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gratulacje! Naprawdę fajnie wykonany model!

--
Pozdrawiam Darek

 
25-06-15 14:47  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


wykonanie pierwsza klasa... no i już masz z górki :)

--

Post zmieniony (25-06-15 20:31)

 
25-06-15 20:27  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przyłączam się do gratulacji.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
25-06-15 21:54  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

no, to teraz tylko naczepa, a potem coś na naczepę i będzie cudnie

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
26-06-15 13:46  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dziękuję za pochlebne komentarze. Macie rację, że teraz już z górki, chociaż jak patrzę na zawieszenie i koła to mam pewne wątpliwości. Co do tego "czegoś" na przyczepę to jestem otwarty na propozycję, bo przyznaję, że nie mam pomysłu jaki model mógł bym umieścić na przyczepie.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
26-06-15 19:05  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Proponuję ten z okładki :D

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 23Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024