FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 23Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
26-05-15 22:48  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zazdroszczę jak patrzę ile już zrobiłeś. Dziś dostałem swojego Maza, ilość detali przeraża:). Roboty mam na 3 lata jak nic.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
03-06-15 15:14  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
Po około 2 tygodniach powracam z forumowych zaświatów z kolejną porcją fotek. Tępo budowy zwolniło a to za sprawą detali na pokrywach silnika, zrobiłem zawiasy i wywietrzniki oraz wziąłem się za zapinki klap silnika. Po zrobieniu dwóch w/w elementów i przeglądzie swojego słownika brzydkich wyrazów przy okazji tego jak ten wielki około 5mm detal spadał mi na dywan :/ . Na szczęście dywan nic mi nie zjadł :) Stwierdziłem,że zrobię coś większego i tak powstała wyciągarka w wersji podstawowej czyli bez żadnych detali na oslonach, wnętrze sobie odpuściłem bo nie miałem zamiaru robić kolejnych podnoszonych klap. Model mam zamiar wziąć na WSMK jako ,,Model w budowie".



Tym, że klapy nie do końca sie domykają jakoś średnio przejmuje, bo model będę prezentował z otwartymi klapami mniej więcej tak:



Oczywiście klapy od wewnątrz jeszcze podmaluje.

P.S. ZApinki na fotkach są jeszcze przed malowaniem, malował będę wszystkie na raz.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 16:44  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Model prezentuje się świetnie, wykonanie super. Tylko nie zapomnij o tegorocznym Garnizonie :-)
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
03-06-15 17:59  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

PABLOS, Widzę nie dajesz za wygraną :-). Ile razy napiszę, że na tegorocznym Garnizonie Maza na 99% nie będzie bo na naszej wystawie nie ma działu ,,modele w budowie " ,to delikatnie, ale jednak jasno sugerujesz chęć zobaczenia modelu :-) . O ile z samą cięzarówką bym się wyrobił to na pewno nie zdążę z przyczepą i czołgiem ( ten drugi jeszcze nawet wydany nie jest bo czekam na T-64). Ale będę z nim we Wrocławiu a sądząc po Twoim wpisie z innego wątku też się wybierasz to będziesz miał szansę zobaczyć ten model ( chociaż będzie mu jeszcze kilku części brakować). A tak swoją drogą na chwilę zawieszam budowę Maza bo mam go dość a zostały same najgorsze pi*****ki, nie bedzie to długa przerwa, ale na WSMK raczej przyjedzie w stanie widocznym na fotkach.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 18:17  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Nawet zdecydowanie sugeruję chęć zobaczenia modelu na żywo :-) Jestem pewien że byłby perełką na Garnizonie. A sam już się zdecydowałem zbudować Maz-a z konkurencyjnej firmy. Po zdjęciach które zamieściłeś widać,że ,,mój'' model jest mniej zdetalizowany,więc powinienem sobie poradzić... a do Wrocławia chętnie bym się wybrał,pod warunkiem że znajdę czas.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
03-06-15 18:22  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Za rok pewnie będzie mógł być "perełką". A w tym roku będziesz musiał się zadowolić M24 chaffeem i może czymś jeszcze. A co do Twojego Maza: będzie relacja?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 18:27  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Przyznam że Twoja relacja spowodowała że zastanawiam się nad tym poważnie.
Myślę że takie porównanie obu modeli budowanych w standardzie byłoby ciekawym
tematem.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
03-06-15 18:33  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Na pewno będzie ciekawa tym bardziej, że tego z Answera chyba nikt jeszcze "publicznie" nie robił. Gdybyśmy byli na podobnym etapie moglibyśmy sie nawet dogadać z relacją podwójną, o czym zresztą pisałem na początku swoich zmagań z moim potworkiem :). Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać aż na forum pojawi się Twoja relacja i będzie drugi Maz z Głogowa (tak właściwie to pierwszy bo ja z Serbów jestem) :).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
03-06-15 18:41  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Model faktycznie nie doczekał się chyba ,,publicznego'' zaprezentowania, tym bardziej mnie zaciekawił. Ale już w piątek przed południem odbiorę przesyłkę na poczcie i przewertuję dokładnie zawartość :-)

--
PABLOS

 
03-06-15 20:17  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

LuZak: Model mam zamiar wziąć na WSMK jako ,,Model w budowie".
I to jest bardzo dobra wiadomość. Będzie co fotografować.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 23Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024