FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
13-08-03 16:12  [relacja z budowy] prom z GW
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Przedstawiam model który zarojektowałem od zera. W innym wątku pokazałem jego prototyp, teraz sklejam go już na gotowo.
Tak to mniej więcej wygląda na dzień dzisiejszy. Obecnie męczę się nad klorami górnej części kadłuba. Jak dobrze pójdzie to do końca tygodnia zamieszczę jeszcze kilka fotek.

A tak na marginesie, to czy ktoś wie gdzie na sieci można znaleźć informacje na temat licencji na modele z filmów Gwiezdne Wojny, Star Trek, Aliens. Chciałbym sobie poczytać co oni tam wymodzili.

 
13-08-03 16:18  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Widziałem Twój prototyp, baaardzo fajna sztuka. Z tego co mi wiadomo, to licencję na modele kartonowe pojazdów z GW ma czeska Betexa. Może tam Cię poinformują?

 
14-08-03 10:59  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

W watku
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=12552&t=12543
jest duzo linkow do roznych stron z kartonowkami SF - wlasnie GW, Aliens, ST a nawet mechy. Moze ktos z autorow Ci pomoze?
PS. Wchodzac do tego watku, zastanawialem sie, co to za wydawnictwo o inicjalach GW. Potem jednak popatrzylem, ze pierwszy post jest by Raziel, pare komorek mozgowych sie zwarlo i moja CKM zaskoczyla na wlasciwy tor :-)
PPS. Heeej, nie spodziewalem sie, ze zjawi sie tu ktos jeszcze, kto jest bardziej zapalonym SFiarzem niz zapalonym militarysta....... a jednak!!! :-) Dziale "Kosmos" w poczekalni, drżyj!!! :-)

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
14-08-03 11:03  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

PPPS. Skad Ty wlasciwie bierzesz plany do tych GWow??? Czy moze wszystko to robisz tylko z fotek?????? a jesli tak, to skad *ich* tyle bierzesz???????????

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
14-08-03 13:32  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Model zacząłem projektować mając dwa rzuty, z boku i przodu i jedno zdjęcie. Potem dorwałem się do google i naściągałem trochę fotek, modeli plastikowych i w 3d.
A przede wszystkim to wielokrotnie przeglądałem sekwencje filmów. Nawet wychwytywałem poszczególne klatki. Cała reszta (np. komora podwozia i kabina) to efekt mojej wyobraźni.

 
14-08-03 13:47  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Drewal   

I spoko, bardzo mi sie podoba, szkoda, ze sa takie ceregiele z tymi Prawami Autorskimi, ale tak to niestety musi byc.

 
14-08-03 20:06  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Tak sie zastanawiam czy na modele statków i myśliwców kosmicznych jest jakieś zapotrzebowanie. Czy znajdzie się wielu chętnych do klejenia takich modeli?
Może mała ankieta?
Bawić się dalej w projektowanie takich modeli czy dać sobie spokój i zająć się projektowaniem klasycznych modeli?

 
14-08-03 20:24  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Sleepwalker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Chetnie cos takiego popelnie :-)

 
15-08-03 12:35  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

rób! rób! rób!
ekhm....
moze jeszcze zrobie sobie pare loginow martwych-dusz i zaglosuje?.... :P
a na powaznie, to jesli chcesz robic ankiete, to lepiej stworz na to nowy watek, zeby wiadomo bylo, o co chodzi, i nikogo nie przeoczyc zainteresowanego (ten watek jest w koncu przeznaczony na cel: relacja z budowy promu z GW "Tyridium".....)

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
15-08-03 14:54  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

racja, tak pewnie zrobię, alejak skończę z tym modelem. Jak dobrze pójdzie to dziś skończę się bawić z kadłubem i wezmę się za kabinę.

 
17-08-03 10:47  Re: [relacja z budowy] prom z GW
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Czas na kolejne fotki. Na tepetę idzie teraz tunel łączący kabinę z kadłubem.

 
17-08-03 23:02  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

kuuuurczeeeee!!!!
fajne to!!!! :-)

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
20-08-03 12:04  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
=Kondzik= 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Kurcze fajne skleiłbym sobie coś takiego.

Pozdro

 
20-08-03 19:01  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I kolejna fotka. Może trochę za mocno błysnąłem lampą :-). Wreszcie przyszedł czas na kabinę pilotów.

 
20-08-03 21:36  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A ja mam inee pytanie. Czym wycinałes otwory widoczne na pierwszym zdjęciu tego postu?

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
21-08-03 07:46  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Stosowałem wycinaki. Poprosiłem ojca żeby mi takie zrobił o różnych średnicach. Jest ślusarzem. Wykonał je z całkiem solidnej stali, więc się prawie nie tępią. Do prostych wycięć np szczelin we wręgach stosuję zestaw wkrętaków które po prostu naostrzyłem.
Kosztowały mnie chyba 1,50 zł. Na zdjęciu widać jak to wygląda.

 
22-08-03 11:49  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Raziel, moze bys przyniosl model do Andrzeja Galinskiego do modelarni ktoregos dnia? Co Ty na to? Straszna mam chec obejrzec go :) i pogadac o tym co robisz. Pamietasz, spotkalismy sie na wystawie w GKO...

Pozdrowienia
Konradus

 
22-08-03 13:44  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Pamiętam. Nie ma sprawy. Jak tylko zacznę wracać z pracy o jakiejś ludzkiej godzinie, lub w któryś dzień wolny. Bo na razie to do domu wracam na 21.00.
Najwcześniej to mogę wpaść w tę niedzielę.

 
22-08-03 14:11  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Raziel napisał:

> Najwcześniej to mogę wpaść w tę niedzielę.

To kiepsko.... w niedziele modelarnia jest zamknieta... :(
Jak bedziesz mial czas ktoregos popoludnia, to daj wczesniej znac - najlepiej na maila me@konradus.com ... Tym bardziej, ze mam pare ciekawych tematow do obgadania :)

Pozdrawiam,
Konradus

 
22-08-03 14:43  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

extra macie w tym Świdnku i modelarnia i paru modelarzy... a ja w Lubartowie czuję się jakbym był jedynym który włada nożyczkami.... no może poza paroma krawcami :-)

Raziel - podoba mi się to cudo.... nie myślałeś o modelach z OBCEGO? USS SULACO, APC? Te na czeskiej stronce są fajne ale za bardzo robione po japońsku, a Ty widzę pomimo kosmicznego tematu stosujesz dobrą polską szkołę... w przypadku OBCEGO nie byłoby prawdopodobnie problemu z licencją, a nawet jeśli już to na pewno nie taka jak u Lucasa.....może się na coś skusisz? :-)

 
22-08-03 15:20  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Mors. Myślałem i to intensywnie. Miałem w planach APC z pełnym wnętrzem, ruchomą wieżyczką i działkiem. A później do niego ten lądownik (nie pamiętam nazwy), oczywiście w skali pozwalającej załadować do niego APC. Ale plany zostały odłożone właśnie ze wzgledu na te licencje. Jeśli uda się ustalić, że nie jest to objęte licencją, to z rozkoszą taki model zaprojektuję. Mam od groma tematów na następny model, nie wiem tylko który wybrać. W końcy chyba urządze losowanie :-))).

 
22-08-03 15:54  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

> Miałem w planach APC z pełnym
> wnętrzem, ruchomą wieżyczką i działkiem.

ale byłby czad!!!! OBCY działa na mnie jak owies na posłankę Beger, a może to był sex?!?!? :-)))))))
do tego figurki: Bishop, Ripley, Nut, Hicks no i obowiązkowo polski akcent - Wierzbowski eh! to by było coś ekstra :-)

UD-4L Dropship tak się ten lądownik nazywał
ten czech teraz robi elementy do dioramy - stacja na LV-426 i trochę pojazdów dookoła - też fajny temat ale jego modele są dla przedszkolaków

najlepiej nic nie losuj tylko rób wszystko z obcego :-)))

 
22-08-03 16:53  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zobaczymy jak to będzie. Może zrobię na forum małą ankietę. Umieszczę obrazki kilku pojazdów które chciałbym zaprojektować i zobaczymy który będzie się cieszył największym zainteresowaniem.

 
22-08-03 17:04  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
urbek   

Witam!!!!!
Jako wielki fan OBCEGO czekam niecierpliwie na ta modele!!!!!!

Pozdrawiam
urbek

Pozdrawiam
urbek

 
24-08-03 14:55  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

heeeej! ale obcy juz byl, a star treka na przyklad nie!!! :-)
dla Was to juz kwestia kaprysnosci, "a ten to prosty, tamten dla przedszkolakow" itp itd, mozecie sobie przebierac, a ja np. czekam jak kania dżdżu........ :-P
(Raziel, juz sie o Ciebie bijemy :] )

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
24-08-03 16:26  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
driver1.7   

Jednym słowem kosmos,ja brardzo lubie popatrzec na okręty ale na taki model tesh się patrzy przyjemnie,ciekawy jestem jaki bedzie efekt końcowy

Driver1.7 :-)

 
27-08-03 00:26  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 

Stary ja jestem pasjonatem Gwiezdnych i powiem Ci że kawałek świetnej roboty z tym promem...chrzanić prawa...nikt nie mówi o produkcji masowej...to tak jakby zabronić komuś biegać bo ktoś to zrobił wcześniej tak trzymaj...z chęcią zobaczę następne fotki...a sam Ci przedstawię pojazd kroczący AT-ST wykonany od podstaw z blaszki..drucika..igieł lekarskich i opakowania po masmixie...do tego podstawka z drewna...i sypana trawka modelarska..podaj mi swój mail to ci podeśle fotki ;-)

 
27-08-03 07:16  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Jakie mail, jakie mail? Proszę tutaj zamieścić, niech wszyscy popatrzą.

 
27-08-03 08:51  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 

Tak jest ;-) Demon masz rację to było nieodpowiedzialne i nie powtórzy się więcej...obiecuję poprawę...kiedy tylko zeskanuje kilka fotek od razu zamieszczę...pozdrowionka ;-)

 
27-08-03 12:01  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
KOALA 

 

Wydaje mi sie ze najprostrza droga do tedo co dazysz to wyslanie e-mail do mr.Lucasa naswietlic sprawe ,pokazac pare fotek powiedziedz ze zainspirowany jego filmami wykonales ten model dla siebie i zapytac o jego poglady na przyszlosc.Facio jest z otwarta glowa i kto wie czy Twoj pomysl nie spodoba mu sie na tyle ze sypnie kasa dla prekursora kartonowych cacek pod jego egida.
A te fotki pojazdu kosmicznego co Ci poslalem przedstawiaja model 1do1 z pierwszego odcinka gwiezdnych wojen ktorego wiele sekwencji bylo kreconych w Coober Pedy mam tu na mysli podziemne domy i ich wnetrza

G' day Mate
welkome down under

 
27-08-03 12:45  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
BoBo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kiedyś miałem na CD encyklopedię GW - 2 płytki. Było tam trochę o pojazdach, ich rysunki, zdjęcia, a nawet rysunki konstrukcyjne do modeli. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę poszukać i udostępnić (w celach dokumentacyjnych oczywiście ;) )

ps. też chętnie bym posklejał jakieś fajnie zrobione modele z GW

BoBo

 
27-08-03 13:44  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Turecki! Bacznosc, spocznij!
Do prezentowania fotek na foooooRUM!
I zeby nam sie to wiecej nie powtorzylo!

:)))

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
27-08-03 14:05  Re: [relacja z budowy] prom z GW
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I kolejne fotki. Miała być kabina, ale mi weny zbrakło i nie bardzo wiedziałem co umieścić na konsolach pilotów żeby było efektowne. Może dziś w końcu skończę, na razie są tylko żeberka kabiny. W oczekiwaniu na natchnienie pokleiłem skrzydełka (na razie tylko 2).

Koala, do Lucasa to bym chętnie coś nasmarował, tyle że mój pisany angielski jest fatalny. Będzie musiało poczekać na ukończenie modelu i na tłumacza :-))

BoBo, będę wdzięczny za wszelkie materiały dotyczące pojazdów z Gwiezdnych Wojen.

Turecki, czekam z utęsknieniem na fotki :-) (jakby co to mój email raziel@idea.net.pl)

Furman, ze Star Treka na pewno coś będzie, na razie mam za mało materiałów do zaprojektowania modelu Enterprise

 
27-08-03 14:14  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A ja dwie godziny zobaczę model na żywo!!! :-)))
Hurrrrrraaaaa!

8-)

Pozdr,
K.

 
27-08-03 14:27  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Golo 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No, no coraz fajniejszy ten modelik

----------------------------------
Modele skończone : PzKpfw II Ausf C, Hawker Hurricane , A6M2 Zero 21,Messerschmitt Bf 109F-4
Modele w budowie: P-51D Mustang (99%), Ki-43-II Hayabusa (90%)

 
27-08-03 16:03  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Uwaga!!! To są jedne z fotek...nie są najlepszej jakości i trochę ciemne ale cóż może zdziałać więcej zwykły skaner ;-) wkońcu to nie aparat cyfrowy ;-) pozdrawiam

 
27-08-03 16:05  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I jeszcze dwie fotki...model robiłem 3 lata temu proszę o wyrozumiałość...

 
27-08-03 16:07  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 

Jakby ktoś chciał to zrobię kilka skanów modelu Aliena zrobionego z modeliny, drucika, spinaczy biurowych, blaszki i szpachli...oczywiście całość malowana i lakierowana...

 
27-08-03 18:38  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

ten prom to jest dla mnie po prostu słowo na Z........

 
27-08-03 19:02  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Właśnie wróciłem z modelarni, gdzie mogłem podziwiać model "Tydirium" w realu :) Wygłada jeszcze lepiej niż na zdjęciach, jest świetny, a na dodatek dużo elementów jest zrobionych jako ruchome! Na przykład skrzydła dają się składać, otwierają się wnęki na łapy itd... Super :)

Pozdr,
Konradus

 
28-08-03 07:31  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Maszyna krocząca też piękna.

 
29-08-03 00:45  Re: [relacja z budowy] prom z GW
Turecki 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
A oto fotki wspomnianego Aliena..;-)

 
29-08-03 07:52  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie, prosze nie wstawiac zdjec do watku Raziela. Zostawmy jemu przywilej prezentacji fotografii w tym miejscu, bo to jest relacja z budowy konkretnego modelu.

Swoje modele kartonowe prosze prezentować w osobnych wątkach ;-)

Pozdr,
K.

 
29-08-03 08:13  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 

Ups sorki ;-) TAK JEST !!! to się więcej nie powtórzy ;-) pozdrawiam i przepraszam

 
29-08-03 19:13  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

hehehe, Alien swietny :)
Raziel - ekhm... tak na wszelki wypadek spytam (nie gniewaj sie na mnie - chce sie tylko upewnic :P ) - szukales na googlach? pod "ncc 1701e" wzglednie "ncc1701e" wyskakuje sporo roznych adresikow, fotek w pierona....... tyle, ze rozumiem, ze moga byc dosc niedokladne (z duzej odleglosci) - w tym jest problem?
3mam kciuki za Twoja przyszlosc wydawnicza :)

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
29-08-03 19:19  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Furman - problem właśnie w marnej jakości fotkach. Pościągałem już trochę obiektów 3d, jednak odbiegają trochę od tego co widziałem na filmach. Na pewno kiedyć zaprojektuję. Na razie zdecyduję się chyba na Tie Interceptora bo mam do niego najwięcej materiałów.
Co do mojej przyszłości wydawniczej to może byc cienko jeśli będę się trzymał cały czas tej tematyki. Znany problem z licencjami. Cóż, przynajmniej mam frajdę z projektowania :-)))

 
29-08-03 19:41  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

rozumiem - dzieki ze mnie nie olales. Teraz z niecierpliwoscia czekam na finisz Limuzyny Vadera, zywiac nadzieje, ze w jakis sposob bedzie ja mozna zdobyc.... :)
a wiadomosc od konradusa o ruchomych skrzydlach itp. rzucila mnie na lopatki...... eeech........ :)
ciekawi mnie tez, czy walniesz do tego jeszcze slady eksploatacji..... :P

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
29-08-03 20:15  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ze wzgledu na to, że wszystko robię w Corelu, darowałem sobie ślady eksploatacji. Wyszło by to raczej kulawo (pomijając fakt że jeszcze nie mam wprawy). Myślę jednak w wolnych chwilach przenieść go do Photoshopa i tu zrobić już pełną waloryzację.
Jeśli chodzi o ruchome części to będą : składane skrzydła, obracane działko rufowe i działka na skrzydłach, ruchomy i wysuwany trap, składane klapy podwozia (po wyjęciu łap podwozia).
Model na pewno będzie można uzyskać, albo w szufladkach na tym forum, albo na mojej stronce (jak ją w końcu dokończę :-)

 
30-08-03 09:56  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Raziel a kartonowy model Vadera tez tam bedzie? :-) Modelik cudo.....w ktoryms poscie pisales ze nie wiesz co dac do kokpitu zeby bylo bajerancko....wklej moze wlasnie Vadera :-) (wyobraź sobie zdziwienie ogladajacego po zajrzeniu do kokpitu)

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
30-08-03 11:13  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

fajnie by było, tylko kto sklei figurke o wysokości okolo 15 mm? A tyle musiałaby mieć żeby zachować proporcje w stosunku do reszty modelu. Ale kto wie? Może jakby wykonać z cienkiego papieru kredowanego, to moze by coś z tego było. Spróbuję i zobaczę co z tego wyjdzie. A może jeszcze ze dwóch pilotów i sześciu szturmowców? :-))))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024