FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
21-09-03 22:08  Modelarnia - ale jak?
Haueck   

Mam kilka bardzo poważnych pytań do szanownych forumowiczów. Chciałbym w swoim mieście stworzyć azyl dla butaprenowych wąchaczy, zwany popularnie modelarnią. Pochodzę z Głogowa i z tego co wiem nie ma tu czegoś podobnego. I tak:

1. Potrzebowałbym rad ludzi, którzy zajmują się taką działalnoscią lub należą do takich klubów. Chodzi mi w szczególności o statut takiej modelarni, założenia, wyposażenie i wiele innych.

2. Chcę nawiązać kontakt z osobami parającymi się tym jakże szlachetnym hobby, które mieszkają na terenie mojego miasta lub okolic.

3.Czy jest sens zakładania modelarni tylko dla kartonowców, czy też wplątać w to także plastikowców, figórkowców i innej maści modelarzy.

Wskazówki ogólne prosiłbym zamieszczać w tym poście a jeżeli chodzi o szczegóły to na priv.
halek@go2.pl

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

 
21-09-03 22:13  Re: Modelarnia - ale jak?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wydaje mi się że kartonowców i plastikowców można spokojnie wpuścić do jednego pokoju. Nie powinni się pozabijać. Wydziel im tylko inne szufladki na kleje.
Co innego modele latające, pływające i jeżdżące RC. To już jest inna bajka.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
21-09-03 22:30  Re: Modelarnia - ale jak?
Haueck   

No właśnie nie wiem jak ich pogodzić bo ja siedze od 14 lat tylko wkartonie:)

 
21-09-03 22:50  Re: Modelarnia - ale jak?
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Nie dawać ostrych przedmiotów i trzymać w oddzielnych klatkach ;o)
A tak poza tym to świetny pomysł.

 
21-09-03 23:05  Re: Modelarnia - ale jak?
Puczini 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pamiętaj- modelarnia jest dla modelarzy, a nie dla założycieli.
Oni sami wkładając swoją pracę najlepiej ułożą plan zajęć i zorganizują warsztaty pracy.
Twoim zadaniem będzie tylko to koordynować i nie pozwolić na narzucanie przez jedną z grup dominanctwa.

Puczini

 
22-09-03 09:04  Re: Modelarnia - ale jak?
Haueck   

I tu leży problem. Chciałbym dostać podpowiedzi od kolegów forumowiczów jak to zorganizować żeby miało ręce nogi. Jak już wspomniałem nigdy nie miałem z tym do czynienia, a jakoś chciałbym zacząć.

 
22-09-03 09:12  Re: Modelarnia - ale jak?
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Najlpiej zbierz tych ludzi do kupy i razem ustalcie co i jak. Tak serio to myślę że nie trzeba dzielić kaetonowców ten i ten dzień, plastikowcy ten i ten, jak się w pomieszczeniu zmieszczą to będzie grało.

 
22-09-03 14:16  Re: Modelarnia - ale jak?
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bedzie modelarnia koedukacyjna :D

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
22-09-03 15:32  Re: Modelarnia - ale jak?
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

moja rada: pogadaj z Orlikiem, on prowadzi modelarnię, więc na pewno udzieli Tobie paru wskazówek na początek. A później na pewno samo się ułoży ...
Powodzenia !


 
22-09-03 15:39  Re: Modelarnia - ale jak?
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ciekawe czy jest jakas modelarnia w Szczecinie...moze wiecie?

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024