FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
21-09-03 19:27  Nowy przedstawia się
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Witam wszystkich.
Mam na imię Dawid. Mieszkam w Przemyślu, małym miateczku w Polsce płd-wsch i mam 15 latek.
Sklejam modele od dawna ale na koncie mam ich mało. Dopiero niedawno skończyłem swój 5 model. Wynika to z pewnością z braku czasu. Wcześniej uczyłem się na starych modelach z MM ale prawie żadnego nie skończyłem. Głównie interesuje mnie sklejanie modeli okrętów ale czołgi i samoloty też mi się podobają. Bardzo żałuje ponieważ nie dysponuje cyfrówką ani skanerem aby zamieścić tutaj swoje dzieła, ale bardzo chętnie popatrze sobie na modele innych. Ponieważ jestem modelarzem początkującym mam prośbe do kolegów po fachu. Czy moglibyście na tym forum zamieścić fotki swoich najmniej udanych modeli, których posiadacie bo chciałbym je porównać do swoich modeli. Bardzo wszystkim dziękuję

 
21-09-03 20:30  Re: Nowy przedstawia się
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Witaj !

 
21-09-03 21:33  Re: Nowy przedstawia się
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witaj Dawidzie:)
Aby bardzo mocno podnieść Cię na duchu przedstawię trzy "dzieła" z mojej mrocznej przeszłości, zrobione, gdy miałem chyba trochę mniej lat co Ty:) Dzisiaj sklejam chyba troszkę lepiej, a i ząb czasu nieźle te modele "ugryzł":)
Po kolei są to :
1. Radziecki czołg pływający T-38 (na pewno zrobię go ponownie:) - Mały Modelarz
2. Angielski czołg szybki Cromwell - KS Terpol (tego zrobie też, ale z MM)
3. Rosyjski lodłamacz KRASIN - w tym modelu bardzo dumny byłem z olinowania:)

Pozdrawiam

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
21-09-03 22:51  Re: Nowy przedstawia się
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

ufffffff tym T 38 to mnie podniosles na duchu , widzac twoje inne modele "wysiadam" :)

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
21-09-03 23:14  Re: Nowy przedstawia się
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

T-38 jest dodatkowo po przejściach:) Reflektory połamane, próba jakiegoś retuszu a nawet rdzawych przybrudzeń (ale to niedawno:) no i pewna malutka przykra przygoda, po której lewe podwozie mi się urwało, znaczy sam je zgniotłem ratując to to przed upadkiem na ziemię;))

Przeprtaszam wszystkich zainteresowanych za te modele, wstyd mi :))))))))))

Pozdrawiam

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
21-09-03 23:24  Re: Nowy przedstawia się
Waldemar   

Eee.StuG.Za co przepraszasz.Zdajesz sobie chyba sprawę,że pokazując TE właśnie modele pokazałeś młodym lub początkującym modelarzom,że początki właśnie takie są.A że brnięcie dalej w to hobby doprowadzi do perfekcji jaką obecnie prezentujesz.

 
21-09-03 23:29  Re: Nowy przedstawia się
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Taki miałem właśnie zamiar, co do mojej "perfekcji", to się zupełnie nie zgadzam, jeszcze muszę się mnóstwo uczyć, popełniam masę błędów, partaczę niektóre elementy... nie to co inni MAGICY na tym forum:))

Pozdrawiam i oby było więcej podbudowanych tymi zdjęciami:)

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
22-09-03 11:09  Re: Nowy przedstawia się
Zielony   

No StuG toś mnie podbudował widząc jak zaczynałeś i znając Twoje obecne zaawansowanie zaczynam nabierać nadzieji, że i moje kleconki osiągną kiedyś poziom przynajmniej strawny dla oka
MACIEK

 
22-09-03 11:15  Re: Nowy przedstawia się
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Właśnie klecę T-38 i nie ukrywam, czuję się podbudowany ...
...
i witaj Panczo.

 
22-09-03 14:13  Re: Nowy przedstawia się
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

kurde te twoje modele niby poczatki a jednak calkiem calkiem...

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024