FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
24-09-14 19:50  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Twój zapewne będzie w standardzie,czy nie korci Cię jakaś dioramka nie koniecznie z buldoczkiem,,,,
http://www.scale-rotors.com/galerie/1-utility-helicopters/362-mil-mi-4-hound-trumpeter.html ....http://www.scale-rotors.com/galerie/1-utility-helicopters/5907-mil-mi-4-hound-trumpeter.html

--

Post zmieniony (24-09-14 19:52)

 
24-09-14 19:53  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Marku, to nie będzie standard, sporo już dodałem i zmieniłem.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
24-09-14 19:56  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Podglądałem link i to wiem ale ekspozycja modelu,podstawka, dioramka czy wędka? chybe ,ze to jeszcze?

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
24-09-14 19:59  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Planuję jakąś prostą podstawkę, płyta lotniska albo trawa. Planuję zbudować GAZ-a-69, więc, żeby razem to jakoś funkcjonowało podstawka jest niezbędna.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
24-09-14 20:41  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Cześć
Jak widzę Twoją relację (tę pod linkiem też) to zastanawiam się czy pokazywać swoją. Na zdjęciach mix trudno odróżnić, który to model, a który oryginał.
Ale jak się uczyć, to od najlepszych. Będę nadal oglądał Twoją pracę, mimo, że nie planuję w moim B-17 żadnych dodatków. No prawie - dwa już zrobiłem.
Powodzenia!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
25-09-14 00:08  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

witam,Łypię ślipiami na Twoją pracę, pozdrawiam ceva

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
25-09-14 09:39  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
Pyrrus 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Bardzo ciekawa relacja, życzę dalszych postępów w budowie.

 
25-09-14 17:53  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

No no...
Jest na co popatrzeć :-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
25-09-14 19:43  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

I ja przyłączam się do oglądających Twoją relację bo jest na co popatrzeć. Tym bardziej, że MI4 to mój ulubiony śmiglak. Powodzenia w dalszej walce:)

 
26-09-14 20:33  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dużo heblowania z przodu kadłuba, szkielet nosa jest sporo za duży. Tak heblowałem, że prawie cały zniknął i zrobiło się sporo miejsca na silnik :-)

Co myślicie o takim rozwiązaniu:

http://www.hyperscale.com/galleries/2002/mi4ms_1.htm

Oj kusi mnie... jednostka napędowa Mi-4 to dwugwiazdowy 14 cylindrowy sinik Szewcowa, taki jak np. w Ła-5...., kurczę mam na składzie Ła-5 FN Łukasza Fuczka.... :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024