FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 
24-09-03 12:16  Re: Zamowka z innolandow
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

KOALA - ja mam małe dzieci, zero potopów !!!

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
24-09-03 17:36  Re: Zamowka z innolandow
Marcintosh 

 

Tak juz jest, ze produkcje przenosi sie tam, gdzie sila robocza jest tania. Nie na produkcji jednak swiat stoi a na rozwijaniu zaawansowanych technologii i uslugach. Wiec nie ma co wyrokowac konca cywilizacji bo jakis chinczyk robi tansze trampki albo gowniane zabawki z plastiku. Owszem kilku fizycznych straci prace ale przeciez moga isc na studia i zaczac pisac w C, takie przemiany nie zachodza z dnia na dzien.

 
24-09-03 18:37  Re: Zamowka z innolandow
Junior II   

Nalezy sie jednak pozbyc kojarzenia Chin z produkcja jakiegos badziewia, ktore jest produkowane przez jednakowo ubranych jakis obdartych ryżojadow.
To potezny kraj z poteznym kapitalem na przyszlosc.
Wiedza to "wielcy " tego padolu i juz dawno im wchodza do ostatniego odcinka jelita grubego, zaklepujac sobie juz teraz ochlapy z przyszlosci.
Chiny to numero uno przyszlych pokolen .

 
24-09-03 20:42  Re: Zamowka z innolandow
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Całe szczęście że lubię ryż ;-)

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-09-03 15:28  Re: Zamowka z innolandow
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Thunder909
Piszesz o jakimś dodatku za luxus... Mniejsza o niego... Masz cały czas pretensje do wydawnictw za to, że w różnych krajach sprzedają po różnych cenach... Ja starałem się wytłumaczyć, że to normalne... Każdy produkt, w różnych krajach ma całkiem inne ceny... Raz są one w Polsce większe raz mniejsze...
To wolny runek... Nie chcesz, nie kupuj... Twoja wola... Przecież jest demokracja... Kto ci broni jechać do Republiki Bora Bora [sorki za przykład] i zakupić tam modele AH po 1$ za sztukę...
To fakt profesorem ekonomi to ja nie jestem ale mimo to trochę żyję na tym świecie i wiem jak jest...

Poooooozdry 4all......

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
25-09-03 15:34  Re: Zamowka z innolandow
maryjan   

Zajrzujcie na strone p. A.Halinskiego na ceny pojazdow. My tez dostalismy dodatek za luksus, hehehe. PzKpfw nie martw sie, niedlugo ceny w Polsce i za granica beda takie same.
Pozdrawiam

 
25-09-03 16:46  Re: Zamowka z innolandow
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie trzeba było pyskować ;-)

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
25-09-03 18:59  Re: Zamowka z innolandow
Thunder909 

 

"nie chcesz , nie kupuj " tak ,tak to jest mowa wolnego rynku ? Na swiecie producenci i sprzedawcy wchodza klientowi do du.. zeby cos sprzedac a w naszym przykladzie : nie chcesz to nie kupuj. Chcialbym zobaczyc co bedzie jak wielu ludzi sobie pomysli :dobrze ,to nie kupie.Przy obecnych cenach za kartonowki mozna mnie stac np.kupic jeden model i go rok kleic (przy tym poziomie technicznym jaki one teraz maja)
Teraz to sie kupuje "na sklad" ,a moze kiedys to skleje.Rano na "posiedzeniu" sobie ten sam model dobrze przestudiowac,poglaskac i sie nacieszyc tym co sie kleic bedzie.
PzKpfw mial na mysli i ja tez ,beszczelne probowanie zrobienia pieniedzy przez wydawcow i roznych posrednikow. Juz niedlugo nie bedzie "naszego" i "waszego" rynku i wtedy zobaczymy jak sie to bedzie rozwijalo ,to wspolne zycie na jednym wspolnym rynku.

 
25-09-03 23:38  Re: Zamowka z innolandow
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Marcintosz napisał: "... ale przeciez moga isc na studia i zaczac pisac w C"

Próbowałem sobie wczoraj napisać kolację w C. Nie wiem czemu czułem się po niej głodny. Chyba jestem cienkim programistą. A może trzeba było jednak użyć C++?

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
26-09-03 12:11  Re: Zamowka z innolandow
Marcintosh 

 

To byla oczywiscie podla drwina z mojej strony. Chodzilo mi o przekazanie pewnej idei, ze trzeba byc elastycznym i reagowac na zmiany koniunktury, patrzec w przyszlosc a nie ogladac sie na to co bylo kiedys. Kiedys polska weglem i stala stala a teraz co? Chyba supermarketami...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024