FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
16-06-15 09:41  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A co myśleliście że ktoś w drukarni będzię się wykazywał za 8 zeta na godzinę na śmieciówce. Jaka płaca taka praca. Ostatnio w związku z żenującymi zarobkami w Polsce jest powszechny problem że pracownicy leją na swoje obowiązki ciepłym moczem i nie ma się co dziwić.

Post zmieniony (16-06-15 10:30)

 
16-06-15 09:46  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
Lesio73 

 

Marudzicie! Ewidentnie widać, że to druk 3D tylko okularów nie dołożyli ;-)

 
16-06-15 09:53  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak czytam informację o przesunięciu kolorów, to sam zacząłem obawiać się o swoje zamówienie. Najwyżej zwrócę towar, mam do tego prawo.

--
Pozdrawiam !

 
16-06-15 10:00  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W Su-7 tez są przesunięcia...czas aby Łukasz pomyślał nad nowymi ludźmi od druku ;)

 
16-06-15 10:08  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

ABC, mam nadzieję, że ktoś cię w końcu zablokuje na tym forum. Jakość i poziom twojego rozumowania oraz ograniczone poglądy są żenujące, nawet dla mnie, prostego człowieka.

 
16-06-15 10:18  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
Duk77   

Ja po MiGa pojechałem specjalnie do Wrocławia. Na niektórych elementach są minimalne przesunięcia, ale moim zdaniem niewielkei i na większości elementów po sklejeniu niewidoczne. Pokazane zdjęcia zbyt wyolbrzymiają problem.
Kupiłem 2 sztuki, domówiłem wczoraj szkielet bo już nie mieli i jak tylko przyjdzie zaczynam kleić i spróbuję pokazać relację chociaż tego jeszcze nie robiłem.
Z opracowania jestem bardzo zadowolony, zaskoczyła mnie na plus ilość napisów eksploatacyjnych.
Natomiast wydawnictwo powinno wreszcie coś zrobić ze stroną bo prezentacja produktów woła o pomstę do nieba.
Kupiłem też Su 7 i Tucano - świetne modele - widać że wyrósł nam nowy ciekawy autor.
Na wystawie był sklejony Mig - 21 jego autorstwa - rewelacja!

--

Post zmieniony (16-06-15 10:18)

 
16-06-15 11:21  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
Marcin77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Mi to się marzy jeszcze takie coś,
http://img.wp.scn.ru/camms/ar/37/pics/1_3_b1.jpg
http://i44.tinypic.com/21dgacy.jpg
MiG 23 MLD. Sowieci przypisują sobie zestrzelenie Pakistańskiego F-16 podczas jednej z rutynowych misji bombowych na cele naziemne Talibów, inna wersja mówi że pilotowi F-16 puściły nerwy i przypadkowo zestrzelił swojego skrzydłowego, a jeszcze inna że pilot F-16 zszedł zbyt nisko i oberwał odłamkiem eksplodującej sowieckie bomby. Generalnie działo się wtedy a migi 23 przeszły prawdziwy chrzest bojowy.

--

 
16-06-15 14:26  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mój Mig też przyleciał, przesunięcia są ale prawie niewidoczne, ja tam się cieszę, na tego miga czekałem bardzo długo... Teraz czekam na Mig-21 bis do kolekcji.

--

Post zmieniony (16-06-15 16:37)

 
16-06-15 15:42  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Mój też przyleciał, leży w skrzynce, po pracy biegnę do domu i sprawdzam

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
16-06-15 16:06  Odp: [Z] - MiG 23, Answer, 1:33
karlos   

Tak samo do mnie :-) . To fakt przesuniecia są ale tak delikatne , że praktycznie nie rzucają się w oczy . Bardzo dobrze prezentują się jak dla mnie napisy eksploatcyjne .Generalnie jestem zadowolony z modelu.Pozdrawiam

Post zmieniony (16-06-15 16:09)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024