FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
14-09-03 08:37  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Piotr S. 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Juz go widziałem..........zapiera dech w piersiach..............Pozdrawiam Piotr S.

 
14-09-03 14:20  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Drewal   

Niech ktos mi powie czy roznica w kolorze na poszczegolnych arkuszach to celowy zabieg, czy blad drukarski, rzuca sie to w oczy, a na sklejonym modelu z pewnoscia bedzie widoczne. Moze to moja niewiedza ale przykladowo burty maja calkiem inny kolor niz dziala, czy tak to bylo u japoncow??

 
14-09-03 17:02  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Drewal   

Obczailem o co chodzi. Sa egzemplarze o prawidlowo wydrukowanych barwach i o barwach spapranych, niestety moj to ten drugi. Mam nadzieje ze uda mi sie wymienic model w miejscu gdzie go nabylem :-/
Uwaga: Zwroccie uwage na prawidlowo wydrukowane kolory!!!!!

 
15-09-03 12:17  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Drewal   

Tak to wyglada:

Wieccej osob juz na ten feler trafila w swoich egz.

 
15-09-03 16:26  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Vivit 

 

Mam farta u mnie jest OK.

Pozdrawiam
Nie zawsze się zgadzający Vivit z północnej Valdornii

 
17-09-03 21:28  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Istotnie, z powodu błędów drukarskich niewielki odsetek zeszytów z "Yukikaze" posiada zróżnicowaną kolorystykę elementów na poszczególnych arkuszach. Dlatego bardzo prosimy o dokładne obejrzenie modelu przed jego zakupem. Za zaistniałą niedogodność bardzo przepraszamy.
Z poważaniem
Redakcja

 
17-09-03 22:16  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Wyrwizab   

Hehe, czyzby w drukarni oszczedzali na makulaturze na rozjazd maszyny ?:)

 
18-09-03 08:00  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

kurcze, chcialem wymienic model w kolporterze ale 4 sztuki, ktore zostaly maja identycze ubarwienie :-(

pzdr
Kemot

 
18-09-03 11:03  Re: [zapowiedź] IJN Yukikaze AH KA-03/2003
jaceksw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

P. Halinski moglby jeszcze dopisac:
Prosimy o wyslanie na adres redakcji wadliwe egzemplarze, wymienimy je wszystkim zaintersowanym.


Pomarzyc zawsze mozna.
Jacek
P.S. Mnie to nie dotyczy, mam dobre.
J.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024