FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-08-14 22:14  [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Witajcie.
Dziś, po dość długiej przerwie chciałbym zaprezentować co ostatnio uskrobałem. Jest to model znanego Volkswagena T1 w bogatej wersji Samba. Pojazd ten kojarzy się z hipisowskimi wybrykami :). W całości malowany, do tego naniosłem kilka sloganów z szalonej epoki. Sporo zdjęć poprzeglądałem w internecie i przyznaję, że jeśli chodzi o malowidła to w moim przypadku wyszło dość skromnie, ale tak miało być, nie chciałem by poprzez pstrokaciznę model utracił swoją charakterystyczna sylwetkę. Wnętrze musiałem wykonać we własnym zakresie, ale zdjęć jest mnóstwo, więc nie było większego problemu. Koła się kręcą i skręcają, mechanizm widać na jednym ze zdjęć. Niestety do kierownicy trudno się dostać, więc zabawa odpada :).
Model pobrany ze strony podanej w konradusowych linkach.




Szału nie ma ale zabawa przy klejeniu była przednia :)

Pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
08-08-14 22:20  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

KOLO ALEŚ WYJECHAŁ !!! KULTOWO !!! Model fajny i klimatyczny :) Się podoba :)

 
08-08-14 22:25  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Jaki fajowy :D I gitarra i sweter... Super :D

 
08-08-14 22:34  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Guciu a ja cie trochę opieprze: zrobiłeś super model, kultowego auta, który malowałeś. To dlaczego do ciężkiego diabła nie oszlifowałeś tych kantów na łączeniu sklejek? Bo tak wszystko OK i super, ale te zadziory to straszna beczka dziegciu w łyżce miodu.

Mam nadzieję, że jak będziesz robił wersję Pick-UP, poprawisz się ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
08-08-14 22:38  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Pewnie zamalował korozję :)

 
08-08-14 22:45  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Haha to chyba nie mam wyboru :D, muszę skleić pick-up'a.
Masz niestety rację Chopin, można było się trochę pobawić ze szlifowaniem, tym bardziej, że tych łączeń jest niewiele (a to zasługa dobrego projektu). Trochę o tym myślałem ale pomalowałem i tyle. Jedyne co mogę powiedzieć na swoją obronę to fakt, że w rzeczywistośći, tj. przy normalnym dziennym świetle, tak tego nie widać jak na zdjeciach, a po drugie, lubię gdy na modelu widać, że jest kartonowy.

PS. O pick-upie nie myślałem, za to pojawił się przez chwilę szatański plan wydrukowania modelu w skali 1:10... ale może kiedyś.... :)

--

Post zmieniony (08-08-14 22:46)

 
08-08-14 22:48  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ty nie myśl! ;-) Ty rób! :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
09-08-14 19:32  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, podoba mi się ,jeżdziłem młodszym i miałem garbiego, pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
09-08-14 19:51  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Niezłe. Najbardziej rozczuliły mnie kolorowe paski w wejściu. Już nie pamiętam kiedy ostatnio takie widziałem. Nie w aucie co prawda, acz w różnych mieszkaniach i domach. Ba, już nawet zapomniałem, że je widziałem:) A tu proszę - niemal podróż w czasie.
Pomysłowe. I za pomysł na całość - gratulacje.

 
09-08-14 21:54  Odp: [Galeria] Volkswagen T1 hipisowóz 1:20
Greg77   

Chopin ma rację ale i tak mi się zaj..... podoba. Klimat wiele daje.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024