FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-09-03 19:34  Scharnhorst
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Budowa ropoczęta jakos dzień czy dwa po sylwestrze tego roku , generalne wady prócz pośpiechu to momentami przesada z lakierem na kadłubie i nadbudówkach , natomiast w przypadku wyposarzenia typu działa łodzie lakier bardzo dobrze podkreślił kontury części i wyeksponował , model budowany w ornamencie ortodoksyjnym , wszystko z kartonu

 
09-09-03 19:38  Re: Scharnhorst
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
w modelu podoba mi się kolorystyka pokładu , napewno świetnie wyglądac będa zielone samolociki fajnie wyeksponowane w sylwetce okrętu , jest parę niedociągnięc jeśli chodzi o części w centrach kierowania ogniem i wieżach 150mm( za małe części ) ale chyba to wszystko
generalnie polecam

 
09-09-03 19:39  Re: Scharnhorst
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
i jeszcze jedno

 
09-09-03 20:23  Re: Scharnhorst
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Nasuwa mi się jedno pytanie oglądając zdjęcia. Fajny model, fajnie sklejony, tylko te kartonowe relingi trochę nie teges wyglądają. Owszem pisałeś o ortodoksyjnej kartonówce, ale trzeba było powycinać reling : )

 
10-09-03 19:27  Re: Scharnhorst
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

gdybym powycinał relingi to nie wiedział bym na przyszłośc jak wyglądaja nie wycięte :)

 
10-09-03 20:43  Re: Scharnhorst
Yautay 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Fajny ;-) Tez mam go na warsztacie (od 2001 ;-)

Pozdrawiam

 
14-09-03 15:14  Re: Scharnhorst
F-22 

 

witam,
super model, kawal dobrej roboty :) (poklad jest wspanialy jesli chodzi o kolorystyke)
ja rowniez jestem ortodoksyjnym kartoniarzem i relingi robie tak samo z jednym wyjatkiem, po prostu retuszuje je (zwykle tepym olowkiem)
oby tak dalej pozdro F-22

 
14-09-03 16:55  Re: Scharnhorst
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

mam pytanko co to za wydawnictwo wydalo tego Scharnhorsta? a tak pozatym modelik piękny :-)

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
14-09-03 18:27  Re: Scharnhorst
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

AH

 
14-09-03 21:08  Re: Scharnhorst
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

a na czym polega ten retusz , po prostu " zaszarzasz " cały element tak żeby było mało biało ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024