FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-07-14 10:39  [KOSZ] M8 Greyhound 1:25 Answer.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, Ponieważ jestem u babci i mam do dyspozycji internet bez limitów mogę założyć relację. Tym razem jest to model przy którym na mojej liście już dawno był wykrzyknik , czyli tytułowy Greyhound autorstwa pana M. Kity jak na razie jest bardzo dobrze chociaż kilka części nie pasowało. Do modelu dokupiłem zestaw laserków.

Na początek jak każe tradycja zdjęcie okładki.



I gotowy kadłub z blotnikami , ktore powinny być doczepione do kadłuba po zrobieniu zawieszenia ale nie mogłem się powstrzymać.Na zdjęciach widać lekkie krowie żebra ale w realu tego nie widać. Na zgięciach blotników połamał się kolor stąd te zamalowania w realu tego tak nie widać. (Makro jest bezlitosne :( ).






Niestety żaluzje silnika są tylko nadrukowane ale nie będę z tym nic robił bo za nimi i tak jest wręga.




P.S. Przepraszam za bajzel w tle ale fotki robiłem w przerwie na wyschnięcie kleju następne będą bez bajzlu.

--

Post zmieniony (08-07-14 16:14)

Post zmieniony (30-06-19 21:12)

 
08-07-14 13:19  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Jest u mnie następny w kolejce, więc będę pilnie obserwował.
"na razie jest bardzo dobrze chociarz kilka części nie pasowało" - niech żyją optymiści :)

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
08-07-14 13:35  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Zapowiada się świetny pancerniak !!! To malowanie polskiej dywizji ?

 
08-07-14 13:37  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

LuZak, prosze, nie badz taki luzak i przeczytaj co napisales, popraw bledy, spacje, przecinki, bo az zeby bola, jak sie to czyta...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
08-07-14 16:12  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Rodrus - tak to jest malowanie polskiej jednostki. A dokładnie 12 Pułku Ułanów Podolskich.

--

Post zmieniony (08-07-14 16:17)

 
08-07-14 16:29  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Więc model tym fajniejszy !!!

 
20-07-14 18:12  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam wszystkich miłośników kartonu,posłusznię melduję że zawieszenie, koła oraz układ napędowy zostały ukończone:) . A teraz kilka napotkanych problemów:
-1. Za krótkie wały napędowe.
-2. Elementy gniazda tylnego zawieszenia też nie bardzo chciały pasować.
-3.Szablony z drutu są jakieś niedopracowane m.in. szablon wydechu oraz szablony drutów od układu skrętnego.

A teraz pora na fotki (jeszcze ciepłe).

Podwozie modelu.



Oraz boki pojazdu z kołami.




--

Post zmieniony (20-07-14 18:13)

 
20-07-14 19:27  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

EKSTRA !!!!

 
25-07-14 16:48  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam.
Rodrus- ekstra to jest Twoj Bizon i Twoje traktory. Moje wypociny to tylko pospolita wycinanka.

Wiem , że pan projektant przegląda to forum więc z mojej strony taki mały apel: Panie projektancie - proszę w następnych modelach robić lepsze plany. Mój apel odnośni sie do planów w Greyhoundzie, akurat buduję pier***ki na kadłubiei mam takie uwagi:

1- Enigmatyczna opisówka.
2- Przydałby się rysunek do tylnych lamp, wspomnienie o nich na zestawieniówce tyłu moim zdaniem nie wystarczy.

Jeszcze odchodząc od planow a pijąc do w/w tylnych lamp , brakuje na nie zaznaczonego miejsca.


P.S. Cofam wczesniejsze oskarżenie o brak rysunku góry modelu ( Oblałem egzamin z dokładnego patrzenia).
--

Post zmieniony (25-07-14 17:12)

 
29-07-14 15:42  Odp: [R] M8 Greyhound 1:25 Answer.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam. Posłusznie melduję ze pie***łki na kadlubie zostaly skończone,dopiero teraz widzę gdzie jeszcze muszę podmalować , ale to sie załatwi.

Czas na fotki.



Wszystkie plamki po CA znikną (mam nadzieję ) po prysnięciu bezbarwnym.

P.S. potrzebuję zdjęć Greyhounda z ekwipunkiem na pancerzu (pudła z racjami żywnosciowymi , liny holownicze) szukałem w googlach i jakoś nie znalazlem , dlatego proszę o pomoc.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024