FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
06-07-14 10:45  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

I to jest miła wiadomość wychodząca naprzeciw społecznym oczekiwaniom - może przed Gwiazdką zdążą :-)
Adam - a co ty się martwisz o Nagato - przecież masz już jednego :-)
Pzdr

Post zmieniony (06-07-14 10:47)

 
10-11-14 18:21  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
cooler 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z foruma DB:


























--
Przepraszam, używam tłumacz

 
10-11-14 19:45  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

kocur jak zawsze :)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
10-11-14 20:41  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Kopara mi opadła, a miałem już modeli nie kupować, ten jest po prostu prze kozacki, nic mu nie brakuje i merytorycznie świetny. Nie wiem ile kosztuje, ale jest wart tej ceny i te rysunki miodzio, widać nie tylko mi się te z Kagi nie podobały i głos ludu wysłuchany.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
10-11-14 23:16  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

No, nie brzydki. Aczkolwiek kopara na swoim miejscu :-)
Pzdr

 
10-11-14 23:23  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Ma kosztować 40 euro więc przesady chyba z ceną nie ma.

 
11-11-14 06:52  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
waldi 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Przesady to może nie ale ciekaw jestem ilu chętnych się na to znajdzie. Jakaś dziwna moda zaczęła panować w kartonowym świecie. Wszystko robi się drogie że stówa to już mało na model tak zdetalizowane że jednostki z tytułami mistrzów są w stanie coś zbudować. A młodzi ludzie zaczynający kartonową karierę nie mają funduszy a nawet gdy wyżebrają od rodziców taką kwotę nie są w stanie złożyć modelu bo się załamują przy takiej liczbie detali. Szkoda bo to nie wróży dobrze kartonowemu hobby.

-- No i jeszcze troszkę nie na temat. Nie wiem czemu miały służyć te zmiany na forum ale teraz nawet poprawić postu nie można, a czytanie forum po zmianach to koszmar. Czemu w Polsce zawsze tak jest że jak jest fajnie to trzeba to popsuć?

Post zmieniony (11-11-14 07:50)

 
11-11-14 09:11  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Młodzi mają wypasione smarfony i drogie abonamenty więc na model za stówę ich nie stać.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
11-11-14 11:22  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Stary - dobrze powiedziane.

Poza tym zawsze były modele bardziej i mniej zdetalizowane, tańsze i droższe. I zawsze tak będzie. Na początku drogi modelarskiej nie trzeba brać się za model z najwyższej półki. Wydawnictwa mają w swojej ofercie ciekawe modele okrętów w dobrych cenach.

Natomiast trend na wypasione okręty bardzo mi się podoba. Fakt - drogie to strasznie (Kagi jeszcze nie kupiłem, ale na Shinano już się zasadzam :) ), ale właśnie jakość i objętośc opracowania niesie za sobą koszty. Też wolałbym Kagę i Shinano za stówkę, ale co zrobić... :) Trzeba wydac więcej

Nagato już został wpisany na moja listę zakupów.


Walgi - nie wiem o co chodzi z tą edycją postu. Ja mojego właśnie edytuję.
--

Post zmieniony (11-11-14 11:24)

 
11-11-14 13:57  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Waldi ,chcesz tanie i proste modele? Proszę bardzo:

http://sklep.jsc.pl/kategoria/pl/statki-i-okrety-ships-and-vessels-schiffe/statki-i-okrety/1400

Żadne wydawnictwo nie ma takiej oferty.

Ja się bardzo cieszę z tego modelu. Pewnie, że wołałbym kupić go taniej, ale biorąc pod uwagę czas klejenia takiego modelu, czyli ok. 3 lata wychodzi 5,50 zł za miesiąc. Taniocha.

Co do "zmian na forum". Może przypadkiem kliknąłeś "wyświetlaj drzewo" u dołu strony i dlatego masz trudności z czytaniem. Wystarczy kliknąć "wyświetlaj płasko" i wrócisz do starego układu.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024